Prijava

ja ovo ne pratim, al me oblivali grasci znoja kad sam sluso govore tih nekim protestanada...neka riba kao vice NESTO mi necemo stati BRE....hahah jako je prejadno bilo....a tipa da dobije samarcinu u nekoj mracnoj ulicici odma bi joj nestali ideali

hahah kad je bilo ono ne davimo begorad pre godinu dve, kad vec, neka debela sa kratkom kosom se popela na binu onu i isto nesto kao "necemo predati beograd ovim fasistama BRE", "moramo da ustanemo protiv kapitalizma koji nam izjeda dušu!"

https://youtu.be/lwojKLCBjUk

Evo je hahah, a naziv kanala: mreza zena protiv nasilja lol

ahahah sta ova zamislja da je martin luter king, a to sto je kroz creva proterala 200 tona hrane to nikom nista

Bas mi transfer sto psuju ovako netakticno i usiljeno, kao da iskazu revolt i dobiju na ljutini

pa da, nekako mi zvuce kao ovi novokomponovani reperi deca bogatih roditelja sto repuju o teskom zivotu

A da, u pocetku su stalno isticali kako se na protestu malo malo cuje "izvini" i "hvala", jer su oni stvarno mnogo pristojni za razliku od Vucicevih glasaca.

Hahahaha majko mila, ovo je prejadno.

Isticali su to koliko znam jer su pokusali da ih predstave kao 30 ljudi koji su se medjusobno potukli kisobranima, zato se forsira i to i broj ljudi, sto verovatno pumpaju i oni

To je nova vrsta protesta izgleda.
Organizatori protesta u cg su ljudima koji su skandirali MILO LOPOVE govorili da prestanu sa uvredama lolo

To je nova vrsta protesta izgleda.
Organizatori protesta u cg su ljudima koji su skandirali MILO LOPOVE govorili da prestanu sa uvredama lolo

Хахаха, гле овога

Што се теме тиче: Истовремено Београд и Бањалука – ко до сад није схватио како функционишу све обојене револуције на свијету и треба да шета заједно са Јеленом Анасоновић, носи афганистански шал, вијетнамку и наочаре без диоптрије, трипује се на револуције и Че Гевару а пије лате макијато у круг двојке за 470РСД, дрка на јебеног СЕРГЕЈА ТРИФУНОВИЋА... ЕЈ ОЗБИЉНО СЕРГЕЈА ТРИФУНОВИЋА ХАХАХАХА и оног његовог брата Сергеја за позориште, смије се на Кесићеве пошалице, чита НИН, неиронично гледа N1 и кад му мајка и тата не дају тих 470РСД за макијато надуван се дере "ma strašno ej kojа smo zaostala anticivilizacijska straćara od zemlje skič skič baba linda skič skič odavde treba otići za Sidnej jebeš mi sve skič skič pa ovoga na Zapadu nema ni na vidiku skič skič :nastavak autističnog skičanja:"

Озбиљно, ови да чују звук мотороле Слобовог полицајца из Мојковца добили би затвор од смрзавања гована, а камоли да издрже два поштена шмрка ко отпораши који су '96. по цичи зими шетали два и по мјесеца без икакве логистике.

Подгорица: Ди Кеј више него граЏани који би најдуговјечнију политичку машинерију и службу у Европи да скину хитовима Џеферсон Ерплејна, једним чоинтом и ИДЕМО ЉУДИ, САМО ЉУБАВ, БЕЗ ПСОВАЊА причом.

Еј, више ни Мило лопове не смијеш да вичеш на протест, лол

Једна за Митра Ракијештину:

https://imgur.com/a/Prf9jfy

а ево, уђем на свака два-три мјесеца да покупим неки филм за воч листу са оне теме дакле филмови, али објективно баш каче говна од филмова у 90% случаева. Ђе си ти?

Да не буде да офтопикујемо да прокоментаришем и вечерашњи протест:

Исти људи који припадају покрету на чијем челу је СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ АХАХХАХАХАХХАХАХА, не сад озбиљно стварно, ти људи се зову Јелена и Мартин и за њих само про форма мош рећ да су људи, е, они су данас одлучили да исто неиронично позову МАРКА ВИДОЈКОВИЋА да лелемуди тамо нешто на протест, ал најозбиљније то је онај лик што је исто био за протесте ЛЕГАЛИЗУЈ ангажован ал кад су га послали у неку емисију да нешто и тамо лелемуди онда му је главни аргумент за легализацију марихуане био то што је конпља живо биће хахаххахахахаха па брате и она биљка самоубилачко дрво (што се не зове самоубилачко дрво без разлога) је живо биће па је не треба пушит скоте један

ух, избаци ме из такта сад, не брт, једина функција ових протеста је да и ми што смо против вучића се окренемо на његову страну, друго не може

Osvetitelj drkanjem
Meni ne smeta toliko Vuciceva politika koliko cenzurisanje i ove jajarske fore sa cifrma,pa sta to dozvoljavamo sebi,jbt,kako to prolazi u drzavi koja nije pod nekim Africkim diktatorom???

pre 4 sata

Osvetitelj drkanjem
Da moras ici u neki undergraund subreddit da bi video koliko su veliki protesti u tvojoj drzavi,daj ne moze to.

ovo je u sustini sto sam ja bio na poslednja 3 protesta al ono nije mi to primarna stvar zbog koje idem nego suobtom obicno idem da pijem pa pre toga malo prosetam

oni socijalisti sa crvenim zastavama su bas transferkoi svi ih pljuju i govore im picka vam materina retardirana a sve neki klinci i klinke debele

Pa i ova jelena je balavica neka koliko vidim na slici, mozda ima 24-5 godina.

Bio sam na 3 setnje do sad, danas nisam, ali ok su utisci, mada iako je pohvalan entuzijazam i optimizam, nema nista od ovoga dok nam neko ne da finansijsko-logisticku podrsku kao Zapad sto je dao Djindjicu i DOSu 65 miliona dolara za peti oktobar. Ne dize se revolucija tek tako jbg, mora da bude krvavo na kraju, pa zar nismo jedna od retkih drzava koja oduvek ubija svoje kraljeve, premijere, predsednike, atentati, prevrati, itd, nemoj da tripujemo Svajcarsku lol

Mada zadovoljan sam i ovim za pocetak, tako da necu da serem previse, iako su sergej i fela dosta transericni

Veliki ali baš veliki problem je što je i opozicija u fazonu "znamo da nećemo Vučića, ali ne znamo šta oćemo umesto njega".
Vučić stvara neka radna mesta, otvara fabrike u kojima se radi za 300 eura, s druge strane imaš visoke cene (gorivo, hrana, tehnika, bebi oprema, udžbenici itd.) da bi bata ili ko već drži monopol trpao sebi u džep i korumpiranu, golomaznu i kurcobolnu državnu administraciju.
Jbg, svi se slažu da je to dugoročno neodrrživ sistem. Ljudi masovno odlaze iz zemlje.
Sumnjam da će Savez za Srbiju da radi bilo šta drugačije i kad bi došao na vlast. Ovi ostali, i levo i desno, dreče nešto ali baš i nemaju ideju kako da stvore privredu i održiv sistem u kome će ljudi želeti da žive.
Tako da se u nedostatku jasne ideje šta umesto ili vade na neku pristojnost i antikrezubost u slučaju levih, ili neku tradicionalnost i prawoslawlje tipa Dverjani.

Nema shta da mislim. Gomila lenshtina i lezilebovica koji ne rade nishta i samo kukaju. Doshli da vide Beograd i poyeahdu sendvich. Vratite se u svoja sela i nadjite neki posao, a nas poshtene ljude, koji radimo i zhivimo sVOyeah zhivote, ostavite na miru. Sram vas bilo, neradnici yeahdni.

koliko si nezanimljiv s tim pisanjem
verujem da si dosadan sam sebi

ju kolko je mene blam da gledam ove protestante, sve neki bednici marginalni....ovakvi bi u svakom sistemu bili jadni i potlaceni

blam su oni sto su najglasniji kao i uvek