Prijava

Хахаха (по)јавио се и Анђелинин жиголо.
https://www.youtube.com/watch?v=sx0whMVat6s

Jebote ovaj Djuricko koja majmuncina, bukvalno prica kao neki samoproklamovani gospodin boem, koji se zgrazava nad nasiljem i nekulturom. Kad bi izasao iz trougla vracar-stari grad-savski venac, doziveo bi maltret snazni i verovatno prestao sa javnim angazmanom i vratio se ispijanju cedjenih i boemisanju u svoja cetiri zida

pa jel ima neko da nije retardiran da me nije blam da gledam
sta je ovo jebeno

ocekivao sam vocaroo kad sam vidio da je zapata zadnji komentarisao

Verovatno nije neki blam nego preuvelicavate jer ste protiv tih prica.

ne znam, nisam pametan u pičku materinu.. ovi protesti pokazuju ono o čemu pričaju pametni ljudi, kakva kurac mafija sns, to je lažni mehur koji će pući ko iz pičke na prvu čim budemo imali zamenu... to i jeste problem, Đilasu nikako ne verujem, mutan je ko mutna voda, Jeremić... nemam predstavu šta da mislim, preteran mi elitista, mada prca psihopatu baš snažno.

Gledam sad u Šapcu, par hiljada ljudi, tačno da se skupi jedan dan da se porazbija ceo BG, ali problem je zamena kako rekoh. Tačno treba neki lik poput ovog ludog Sergeja, kojeg ne možeš da napadaš i uceniš, samo malo inteligentniji i ova marva se rešava za mesec dana. Mislim da opozicija ima neka 2-3 meseca da iskopaju nekog.

i nece iskopati, bez uvrede. dobar avatar Bombas :D

pa ako ne iskopaju, esenes dobija još nekih godinu ipo minimum... sad, možda tako nešto opozicija i želi, kurac će ih znati.

Usput gledam, sve isti ljudi 0d 96-e jebeno... bukvalno prvi put na protestu, sto ljudi se javlja gda si kako si. Je li jeno moguće da tih standardnih 20-ak % ne pristaje na ovu crvenocrnu kugu koja nas jebe od 45-e do danas, a da je ostatak u fazonu to diktatore, jaši nas snažno, šta ti je robovski mentalitet turci majku vam jebem.

Doslovce, sve isti ljudi evo 23 godine na ulicama smo.

jel se seca ko Andreja Fajgelja hahhaha

Usput gledam, sve isti ljudi 0d 96-e jebeno... bukvalno prvi put na protestu, sto ljudi se javlja gda si kako si. Je li jeno moguće da tih standardnih 20-ak % ne pristaje na ovu crvenocrnu kugu koja nas jebe od 45-e do danas, a da je ostatak u fazonu to diktatore, jaši nas snažno, šta ti je robovski mentalitet turci majku vam jebem.

Ne vidim tendenciju ka suštini. U suštini, šta se radi godinama, imaš izbore, dođu jedni, ojade jedan sektor, onda prekurče, dođu drugi, ojade nešto drugo, pa se vrate prvi i tako dalje. Ne sećam se da je ikada iko odgovarao za bilo šta, i sa te strane, s obzirom na to da ne gledam TV, mi je apsolutno isti kurac ko će biti. I to ne znači da sam beli listić, samo ti objašnjavam zašto se to dešava.

Obrenović, Karađorđević, Tito, Sloba, Đinđić, Tadić, Vučić, jebem ti leb, izvaljuješ kako se ovde gradi kult ličnosti i kult vođe. Kako trenutno stvari stoje, to će se nastaviti. Jer sa ovi mentalitetom koji imamo, samo ličnost može da smeni ličnost, a to se sve svodi na produžavanje agonije i priliku da se ovaj ili neka druga verzija ovog sada vrati za par godina.

Poenta, ko je na vlasti nije ni bitno kada se izgradi neki sistem koji ograničava debelo one koji su "na vlasti", problem je što ne možeš očekivati od Đilasa da mu odgovara postojanje sistema, niti očekivati da će podržati bilo koga ko bi gradio tako nešto. U suštini, 90% opozicije je u fazonu "koliki je moj deo".

Sa te strane neka luda lobanja slična Sergeju, samo 12 puta pametnija i 120 puta harizmatičnija bi i bila gotivna. Jer nije prerasla svoja polupankerska tinejdžerska ubeđenja i i dalje se loži na ideale, a sa druge strane, možda bi mogla da pokupi glasove, plus da ne pristaje na kompromise, jebem li ga. Al' kontaš u kolikom kurcu je politička scena ovde kada bez blama konstatujemo da jedino što može možda da promeni neka takva glava, koju ne možeš da uceniš, kojoj se jebe za sve itd.

jel se seca ko Andreja Fajgelja hahhaha

Naravno, ona retardirana lobanja koja toliko ne jebe da se loži na dogovorene brakove jer onda mož da jebeš i dok si mlad. Treba ga paliti na lomači.

kraljica drame :D

https://www.youtube.com/watch?v=0-QLqUOAHIE

pobegao u sumu sa porodicom da zivi u brvnari

Fejgelj, kao i svako ko je u nekom trenutku imao veze da psihopatom je uglavnom kukavičje jaje poput Radula, niza youtube nekadašnjih saradnika psihopate ili sada ovog Višekrune, ali vidim da su konačno svi naučili školu i da takve ne jebu više dva posto...

ma poremeceni su iz opozicije sad sam isto bio u subotu setao izbacili su neke kao kutije s papirom da potpises sporazum sa narodom nema nikakvih licnih podataka na onim kutijama samo ime i prezime hHAHAH

kako ces da izbrojis potpise kad ti pise jebeno jovana iz beograda na listicu

Mora Đilas ovo da preuzme, nema ko drugi
Pa što nam je to nam je