Prijava

Da je Đinđić živ...

Танак протест пун гована ја да вам кажем. Био сам до скупштине, људи пале бакље и сликају селфи пред вратима закона, на степеништу.

Два (2) пандура поред стоје и као чувају скупштину. Мајке ми очекивао сам да почну да се смеју целој конгрегацији у сваком тренутку, сли одолели су

Да ли је истина да нека групица људи маше хрватском заставом на тим истим протестима?

Не да ја знам. Машу црвеним заставама шачица, уобразили се да су комунисти верујем

Аха, пошто неки људи на Твитеру шире причу да је једном неко махао шаховницом. А могао би се заклети да је и Соја овдје исту ствар рекла.

Мислим да се не би провели да је то истина, ипак нисмо дизниленд. Било је дугиних боја али онако на маргинама.

Pa što da ne mašu šahovnicom
Poturio Vučko ko vešala i gas

Kao povucite vodu da govna odu inovativno

mada, jebeno je iznenađujuće da nijedan vladar ne može da nauči ništa od prethodnika, da li ta vlast klikne u glavu ili šta već, ali neverovatno... jedino su žuti koliko toliko normalno radili, evo Tadić pije kaficu ujutru u Beogradu, bez problema... ne kapiraju nikako da Srbi imaju veliko trpilo, ali kad prekipi naprave sranje, ubiju Karađorđa itd..

preterali su jbg, mislim koji kurac 200 miliona evra da kupiš prvi i b92, ajde bre u pičku materinu, izpizdeo narod. Ne vidim kako postoji način da se stvari smire osim promene vlasti, a čini mi se da ga savetnici poslednjih meseci baš onako pogrešno savetuju šta da radi, sad da li s namerom ili ne videćemo.

nije to ništa, u seriji srećni ljudi scena sa agencijom perspektiva, kurčubić kuca nešto na neku 386icu bez ikakvih kablova na kompu i monitoru.
mi svi živimo u 2019, vučić i kurčubić u 2099!

Mislim da Sabac treba biti uzor za celokupnu Srbiju u smislu demoktratije i organizovanja drzave i da Zelenovica treba ukljuciti u malo vece politicke vode. Imas dva vodeca medija, Tv Sabac sa Glasom podrinja koji je naklonjeniji opoziciji, ali izvestava redovno o naprednim bez ostrascenosti, poput N1 i imas Tv As koji je kompletno napredni poput svinjformera. Nema nikakve mrznje u gradu, svima je dozvoljeno da rade i pricaju sta zele, jedini incident je bio kad su botovi napali Djilasa i Borka prosle godine na ulici. Elektrodistribucija, bolnica i jos neke ustanove su u potpunoj kontroli naprednih, dok su opstina i gradske komunalne vodjene odd opozicije, ali je bitno reci da nema revansizma generalno. Treba dodati da je Sabac, cak i za vreme Slobe i onog najcrnjeg sranja bio vodjen od umerenih ljudi, secam se Jele Veselic i Marka Maksimovica koji su bili sps, ali nije bilo problema iako je gradska skupstina bila 43:42 za sps, cak ni tada nisu imali vecinu u Sapcu, ali je Sloba bio dobar zapadu pa su kupovali... Sve u svemu, narod ovde uglavnom misli svojom glavom, nikad nisu isplivavali ekstremisti, ulizice, botine i budale. Jedini grad u Srbiji nikad uprljan naprednim vonjem. Dakle dve stvari treba insistirati, u republickoj vlasti uvek ljudi da bude iz ovog kraja, a druga da ne bude nikog iz Bosne i juznije od Cacka. Ako zelimo slobodu i demokratiju naravno.

Ti jebem sve malo ja što sam juznije od čačka

Bomb avangarda odm se to vidi

fala Bobe, obožavatelja nikad dosta