Prijava

Jel skinuo mocni bosko vucica sa svojih 3% glasova

Malo rusi vucica malo dveri i djb zajedno nemaju 5%

Ako se zuti vrate to ce samo znaciti da ovaj narod nije nista naucio od 5. oktobra 2000. i da ga treba jebati i dalje.

a Vucic ako sidje s vlasti to moze da zahvali Vulinu, Jutki, Bati Gasicu, Misi Vacicu, zenama iz Brusa, Marku Djuricu, i onim likovima sto tapsu i pevaju “uz tebe smo Vucicu”. Mnogo mu ruse reputaciju te budaletine nepismene. Nekad mi se cini da kad bi covek namerno hteo najgluplje ljude da sastavi u stranku da ne bi uspeo da nadmasi sns po glupoci u prostoti.

окружио се имбецилима да не би имао ко да га руши, све ради сам и неће моћи још дуго јер јебига доћи ће до замора материјала, неће моћи организам да издржи све то и ће цркне

maestro kod kuce ima posebnu prostoriju za sendvice hahaha

sta sve procitah sunce ti jebem.

Ako se zuti vrate to ce samo znaciti da ovaj narod nije nista naucio od 5. oktobra 2000. i da ga treba jebati i dalje.

LOL, pa Vučić radi sad ono što bi Đinđić radio, glavudžo kockasta.

troluje, niko niko nije toliko glup

Brt, dajete mu previše kredita.
Jeste glup toliko. :D

Zar nije cetvrtasta glava taj neki ideal muskog oblika glave? Okrugle glave su simbol manjka testosterona. Ne zovu to englezi dzabe “weak jaw”

Ma jebo vas vucic ne znam sto se toliko przite da ga mrzite, mene boli kurac nego vas malo prcam jer se primate

Cim se neko suprotstavi vasem stavu, odma rec sendvic ulazi u konvo. Zbog takvog pristupa Vucic ne moze da sjase sa vlasti. Zar stvarno mislite da kad nekome kazete sendvicar da ste uradili nesto dobro? Samo cete napraviti da milion posto glasa za Vucica. Da ste umesto sendvicar svaki put finim pristupom i argumentima pokusali da objasnite nekome realno stanje stvari na politickoj sceni srbije, mozda bi 30% tih sendvicara prestalo da glasaju za Vucica. Internet je savremeni ausvic za sns simpatizere.

Lol, mesecima čekaš da neko najzad pomene sendvič. Toliko se primaju ljudi na to što pišeš.

Ja sam samo siroti mali Pepe žaba odbrana krenula hahahaha

Normies out

REEEEEEEEEEEE

Karadžić dobio 40 godina jeli?

Da je srece, pa da haski tribunal pociva na rimskom pravu i na belom evropskom moralu, a ne na judeomasonskom satanistickom sistemu licnog interesa, Radovan bi bio oslobodjen danas.

Nazalost, tako nesto se naravno nece dogoditi.

ne moze trolovati niko ko je zilion puta ponosno paradirao gluposcu po forumu.
inace ovo za sendvic je bilo u duhu popusaja trolovanja i nista vise i ti si se primio toga, naravno.