Prijava

Da troluje neko ko se zove Čikara? Pa lol

https://twitter.com/tamodaleko/status/1108316186842931200

Ekipa koja je dosla da brani palikucu iz Grocke jutros. Pogledajte samo tu galeriju autonomija, kakav Tuluz Lotrek i njegovi vagabundi, ovde bi Brojgel imao posla.

Hahahah a da l me jebeš
Ovog jednog znam trenira Fk Vrčin i totalno je nesesenes glava nisam znao ni da je član al radi u Jkp pa kontam da je morao da dođe

Ima ovde onih koji ne skandiraju, vidiš da im je neprijatno što su morali da dođu.

Ima likova iz Smedereva i okoline, neću ds vam kažem ko je Bob Rok. Kakvi članovi, ovo je na dnevnicu dovedeno njih 50-ak, hahahaha jebeno kaže šta galamite reko im lik, čovekj spaljena kuća, oni krenuli Đilase lopove. Krindžujem prejako.

- Duvajte ga!
- Duvaj ga ti bre!

Jeste Zmaje svi se primaju na to sto kaze bosancina iz tri picke materine na osnovu cega dajes sebi na znacaju toliko kad si cekaonicar

Plaše se ljudi pa moraju da dodju da l je neko toliki debil

I da se razumemmo, Vojtehovske, Kovaci, Maljevicke i ta lazna salonska elita ne menja vlast, menjaju je ovakvi kao Bosko, Sergej i slicne budale. Tnjah ja bi da se menja vlast, tnjah ali ne zelim Boska on kaze da picka nije moje vlasnistvo, tnjah. Mrs bre u picku materinu, puna podrska, samo jako lupaj i razbiaja, marva drugi jezik ne poznaje.

срби овце мајку би продали за пљескавицу

Bombaš, ne bih Vojtehovsku u istu grupu sa ovim prefinjenim. Imao sam prilike da je upoznam na jednom sastanku. Kako ta jebe majke, nisi svestan. Doduše, bila je na Pinku u tom trenutku.

da, eventualno mi izletelo, ali ima ih , vade ih iz naftalina ovih dana pink informer i slicni...

Jebe majke, pogotovo kad brani Mitrovicevu cast.
Ili kad treba Canku da da neke pare.
Ili kad treba da pita da li je zena dozivela orgazam dok je silovana.
Ili kad dovede svog svalera u emisiju da vara narod, onda kad je razotkriju bude bezobrazna dok moze, a kad je steraju u cosak onda ide i na svakom pohvalnon tvitu pise "hvala mnogo", samo sto se u guzicu avatarima ne uvuce.
Dobra je i u miniranju Vucicevih potencijalnih oponenata.

A svi gore navedeni su paraziti sistema.

hahahah pa sunce ti jebem kakav skup.
ali kao sto rece agilni; tacno vidis da je nekima neprijatno sto su tu.

https://imgur.com/a/fDxRxLh

Ne znam, ali izgleda da je bila srecna zbog toga.

Ma samo joj je dao droge, pogledaj.

Kad god se u Srbiji promeni vlast, Mitrovic kupuje novi himen - Tijanic