Prijava

А зашто се ти стално враћаш кад год те отерамо каколду један?

Не, одговори на питање. Основни је ред ако сам ти га први по..ставио. Зашто долазиш на србијански сајт?

Волим Србију исто колико и Републику Српску. Не гледам уопште на било шта прекодринско онлајн као србијански сајт већ српски. Нисам неки регионалиста. Углавном из разлога што сам 50% Србијанац, мада ту чињеницу кријем као змија ноге.

Аха, сад су ти океј, кад је нестало изговора. Каква си ти глуперда безобразна и лицемерна

Кад ми нису били океј? Децхко ти си толико глуп да не разликујеш трол од озбиљне спике

https://vukajlija.com/forum/teme/20068?strana=2797#post_3955941 Ево ти пример манифестације мог троловања па се учи

Оне језиве поруке и претње из мог пвт су све само не троловање. Можда их проследим Бохору, па нека он види шта ће са тобом, неко ко може онакве ствари да напише не само да не заслужује овај сајт, него га треба и у рл склонити у неку добро чувану установу затвореног типа

Па за тебе је очигледно да се из Лазе јављаш, ту је држава баш лепо поступила с тобом. Ти због своје епске глупости не заслужујеш да пролазиш овим алејама великана. И немој онако морбидно да претиш пијењем моје крви након што ме закољеш јер то није начин правилног подношења свих ових пораза у нашим расправама које си претрпео. Такође, мајку си ми споменуо два-три пута и дакле то је негде апроксимативно 200 дана бана за тебе. Склањајте овај ментални дефицит са сајта.

То нема везе са троловањем. Чак је и онај други дабар Расни троловао кудикамо боље, да не причам о СмаРемеу, Цари Тиборсхтини или тако неким правим тролерима.. ти си лажни тролер, ни самог себе не би могао да љуто истролујесх

Источићу ти крв на цревцету као расол из каце.

Банујте ретарда ово је стварно превише.

Берлиоз
Кењам ти се на дедин гроб србијанчићу маћави. Ај дођи да видиш како ти Херцеговац цријева кроз уши извлачи и све зубе из вилице просипа. Гњидо мала

Да ли ће се наставити са толеранцијом оваквог чемера на сајту

Трол. Ти мислиш ја као Херцеговац некоме претим на екавици? И кад смо већ код тога наведи шта си ти пре тога рекао. Колико се сећам претио си силовањем некога од мојих чланова породице. Губи се одавде аутистични јазавчићу

апроксимативно

Чика Буља

апроксимативно

Не схватам те уопште за озбиљно и зато причам овим одвратним књижевним стандардом током целе ове шараде. Ти си вакуум ментални и тако те сви овде и доживљавају. Дворска луда.

Ево пошто сам овако толерантан рећи ћу ти значење те непознате речи. Апроксимативно = отприлике. Треба ли још нешто?

Ти си вакуум ментални и тако те сви овде и доживљавају. Дворска луда.

Мачак у чизмама
чика БУЉА АХАХА

Бохор
BERLIOZ BERLIOZ MOGA KURCA BRZI VOZ HA HA HA

Petar Pan Pezo$
samo su cika bulje uzimali 1300, doduse plus baksis bar jos 200-300....

Сантјаго Коровјов
I da. ČIKA BULJA AHAHA

Дечко, о чему причаш ти? Мислим, о коме заправо? Лол

О некој полуретардирдираној будали коју банују опет чим га одбанују зато што спемује и затрпава форум. Кад је он ту глупост се шири као куга и одаје утисак прелазне болести са тенденцијом ка пандемији.

Форум је одувијек био подијум за дебиле тако да не могу да вјерујем да одавде узимаш прозивке ХАХАХАХАХ

mozemo li svi da se zagrlimo bar za novu godinu