Prijava

Вузи, Вузи црнче прелепи Фредо

Плиду, Плиду јебеш курве и зарадиш сиду

Siguran sam da ste koristili te fore u vreme kada su izasle nego sad kada su zastarele (sto se desava sa svim forama ikada) pljujete.Ajde pljujte nesto iz 2018.Ili cete da cekate 2025.?

Nisam koristio ove sto sam naveo, nikada.

Социјала Социјала сиг би ми гузу дала хахах

Pliduuu
Rasni. Bukvalno mi se povraca kad cujem taj nick i kad vidim da se na ovom saljivom sajtu toliko paznje daje nekom krkanu iz han stjenice. Vukajlija bi trebala da se distancira od cobanstine i duhovne bijede a ne da se zasmijava djelima njenih isprdaka

ajde ubij se debilcino

rasnijevo pijano govno je zanimljivije od tebe

Bas je zanimljiv lik koji se sere na grobove i psuje mrtve nekom rendom liku na saljivom sajtu. Ne ocekujem previse od tebe sudeci po nicku.

Бураз, попиј бромазепам, шта ти је, јеси нормалан..

ja sam kacio taj print i sad se smejemo tome

pa samim tim sto sere na grobove i psuje mrtve majke je zanimljiviji od tebe koji se ponasas kao da je neko lupio random na rpg karaktera

Izvini sto se grozim primitivizma

lik je imao 13 godina tad fazon, ne znam sta ocekujes, da citira puskina
danas, 2019. godine je jaci lik nego svi sto su ga podjebavali al dobro

Пребићу те ако овако наставиш да се понашаш према Плиду, прво одлична је пичка а друго духовитија од тебе на више нивоа

Ako je tad imao 13 godina, sada sa velikih 17 se zasigurno grozi svojih izjava.

nastavi da budes bednik vidimo se

Желим да пожелим колегама, лордовима, који су тренутно на Копу, што више изјебаних модних блогерки.

Ми остали лордови писања, рудник, шта ћемо. Али ипак, буђење са знањем да си лорд писања, непроцењиво.

Pored izraza ”čekaonica” još iritantniji izraz je ”legendarni čekaoničari”, i moj stav prema istima se može pronaći na profilu autora KBO

Раснија су подјебавали његови учитељи, он се у више наврата чак и захваљивао на таквом беспоштедном третману јер га је психичко малтретирање очврсло и направило га још раснијим. Тако да ми ниси баш најјаснији..