Prijava

Da, inace najnoviji apdejt, Frenki je jebao tri modne blogerke do sad, a noc je mlada.

или можда.. најраснији

Sa frenkijem sam se kupao na plazi Trsteno davne 2017, on pluta na dušeku a ja pored zustro plivah kraul stilom

мачак не сереш више - оно што ја кажем мачку кад желим да не сере више

То што ти желиш мултипалачинкед, то је управо оно за шта ме савршено боли курац!

sramota me je sto sam ikada blejao na vukajliji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od tarzana istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa i kakve stavove ima,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...onda gledam te mehure i streberkoe koji tako useiljeno pokusavaju ta sranja bas onako su ogavni i za samaracinu,svaka picka bi vas odjebala i svaka ljuta glava bi vas ishutirala...moja greska je sto vas nisam sutirao od samog pocetka nego vam dozvoljavao da se druzite sa mnom

Al ovaj dio "koji nikada nisu niti ce jebati" a masa ozenjenih glava sa djecom

иначе срећна нова година јебем те уста мало манира покажи некако ми се не уклапа тај узвичник у предстојеће празнике

Свакако антологијски.. не сећам се да је неки мултипалачинкедов пост некада и негде споменут или означен као референца.. чак је и Зелени са својим кријесовима чувенији од тебе, беживотни личе

слабо је ово разочаран сам

Онда би такође требао да будеш и у себе разочаран.. слаб си играч.. прозиваш ту нешто Олета, а лик је за тебе измислио буквално све, мајмунчино.. ти си још један из плејаде босанских даброва који смарају овуда покушавајући да се наметну.. ајде одјеби..

И Г Р А Ч
Г
Р
А
Ч

М А Ч А К
О
Р
О
Н

Што вам је мозак стално на испаши срби јанци

Сваки други Србијанац је Мачак

иначе јебем ли ти ја маму у пичку безобразну ћале ти је дабар лалошу како те није срамота то да ми кажеш

Wir müssen die LALO Š E ausrotten

ђе ћеш човјеку рећ да је дабар контролиши се мало. тражим трајн за мачка због овог скандала

Само постојање ове појаве зване Мачак у чизмама руши ми наду у човјечанство. Куд уопште икад еволуирасмо, боље глодат буковину на некој грани него гледат ову биједу

не можеш написати лалош без лош све има своје