Prijava

Ispuši mi individualno kur

Obrćaj traktorske gume.

Nikada nećeš da igraš na Ol-staru. Nikada.

Dončić te je prevazišao za par meseci u NBA. A jurkić je kompletniji centar

Razvijeniji sam od tebe fizički a zadnji put sam potrčao 2012

Asistencije su ti običan prosek, nisi nikakav visoki Medžik

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.

Odlicna tema. Zasere ga dvije utakmice pa popuši tri

Razvijeniji sam od tebe fizički a zadnji put sam potrčao 2012

Osim sto je tacno 50 cm visi od tebe.

"Ovo je prejako!"

Banja Luka Forum | 21. April 2007.

жао ми је што ти једног од предака нису послали на сремски фронт пичко дебела мекана

форсирају те само зато што ниси монгрел па већи дио америке може да попуши твоју причу о малом дебелом клинцу који је пио шећер умјесто воде

у филму би дебелог јокића глумио енди милонакис

не знам ко би глумио садашњег јокића али знам да је надимак џокер корни езфак боље да су га назвали дајабитис макар би се људима указало на стварне проблеме

ђе ти је одраз друже треба елон да оснује лигу на мјесецу па да коначно видимо и твоја закуцавања на земљи изгледаш као гоку кад је отишао да тренира на планету са много јачом гравитацијом боктејебо безобразни

за њега сам навијао против вегете за тебе нећу ни против лејкерса пичко лалошка иди мази коње и оговарај комшије јебо те имењак

Aje ostavite mi komšiju na miru.

џаба макс уговор опет ће браћа јебати више макар не личе на тоталне фекалије

Krofnojedač iz Mađarske zamalo postigao tripl dabl. A boli me kurac zamalo.

Multi izobjasnio ovde, btw