Maestrovi tigrovi

  1. E to je stvarno steta i tesko je ovakva stvar da uspe uopste u srbiji, mada kod jutuba tu je vazna stvar sto ti kad snimis jutub klip postajes na neki nacin uzor klicima.Npr. ja bi voleo snimim kako s traktor teram drva al da deluje smesno, al nemam traktor jbg.

  2. Ja bih voleo da snimim kako ti traktorom prelazim preko prstica

  3. Podrška za dalje klipove, Maestro...ali moraš imati ipak neki plan,"scenario u glavi", ništa ne treba na silu...ali ne sme ni "ae da kenjamo nešto, jebiga, pa ćemo posle da vidimo na šta liči". To je kurac.

    Plus bih ti još savetovao da odmah sad osmisliš neki intro, ono, lagani neki džinglić i slova na ekranu, tako odmah deluje profesionalnije. Ae pozzz.

  4. sta se desilo sa planom za poster sajt cikaro?

  5. Hvala prof

    E ta ideja za poster sajt smatram da je dobra samo treba da se organizujemo, da se nas vise angazuje za to

  6. Ja ne znam da pravim sajtove, ako ima neko ko zna neka se javi

  7. dje je sos kad ti treba...
    mislim nije ti nuzno potreban neko odavde, mozes da nadjes nekog sa strane ko se time bavi da napravi a umjesto placanja mu das procenat neki.

    to nije losa ideja, svakako bolja od ove tvoje jutjuberske karijere

  8. Pa ne vidim ja bog zna kakav finansijski potencijal u tome pa da cu davati svoje pare za taj sajt, a programeri ne rade za procenat, ne budi retardiran. Danas je mimuje na instagram stranicama, fejsu i tviteru jbg.

    Eventualno ako ima neko ko moze da garantuje za nekog programera da ce napraviti to da bude fullara, onda ce se skupiti nas 10 sa sajta, damo mu svaki po 20-30 evra, i dosta mu je.

    Posle mi sto smo se cipili ujedno i modujemo tamo.

  9. Od cega procenat mrco on ako 20 eura u prvih 6 mjeseci zaradi jebi me

  10. Ja znam vrlo lak i jednostavan nacin da skupimo preko milion poseta sajtu mesecno ali ne bih to ovako javno da pisem

  11. mislio sam na to da ubacis nekog koga poznajes dovoljno da mozes da mu prodas pricu o zajednickom vodjenju sajta.

    onda ne bi morao da zickas po 20 evra od 15 ljudi odavde

  12. 1. dodje vise ljudi na ideju da se pravi sajt humoristickog karaktera
    2. napravi se sajt, pare se dele ravnopravno
    3. ??????
    4. brojis sedista u pozoristu

  13. Hahah tako da vrlo obazrivo

  14. inace maestro, koliku si zaradu ocekivao od tog sajta ako si planirao da cimas 10 ljudi za pare, i samim tim pretpostavljam da dijelis pare na 10 dijelova, osim ako nije plan da ih iztarzanises od pocetka?

  15. Ma ne radi se o parama uopste jebem te u usta ja

  16. hahaha sto se ljutis omg

  17. Kome nije jasno do sada da Maestro ne radi ovo zbog para nego zbog ljubavi

  18. Ako hocete da imamo postere to zadovoljstvo moramo da platimo, ja sam necu iz svog dzepa da dajem 500 evra da bi sedplas imao gde da okaci poster. Sajtovi danas malo zaradjuju, nece biti neke zarade, zato bih voleo da tih 500 evra izdelimo u sto vise delova pa kad za godinu dana sajt prihoduje 500 evra vratimo svakome koliko je dao s pocetka i onda smo svi na nuli a imamo sajt imamo postere i eto

  19. Ima mnogo toga da kaze a malo prostora i ovako pokusava da otvori svoju dusu nekim tamo ljudima koji ce ga razumjeti

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.