Maestrovi tigrovi

  1. ah
    ok, to zvuci stvarno posteno i onako iskreno. podrzavam.

    nikad nisam bio posterdzija brt, samo me zanimao taj ugao tvog razmisljanja u vezi svega ovog

  2. thank you sedplas very cool

  3. samo da vas pozdravim i da vam javim

    nabavljena oprema za snimanje

    dva iphone SE sto snimaju 4k klipove
    gopro kamera isto snima 4k
    studijski mikrofon

    pitanje je dana kad ce biti snimljen prvi klip

  4. Samo se pazi ako postanes popularan da ti neko ne iskopa one postove o tome kako su samo picke isle u Jasenovac i slicno.

  5. U stvari pazi se da uopste ne saznaju za tvoj profil i 90 posto tvojih postova na forumu :)

  6. Jala i Buba se jedva peru od ,,Ubij Srbina,, posta a oni su limunadica u odnosu na tebe.

  7. Pa jos bolje da dodje do toga da odem viral.

  8. Maestro knows how things work

  9. Jala i Buba se jedva peru od ,,Ubij Srbina,,

    ahhahaha kakva prejebena glupost, mislim da se uopste nisu oglasavali po pitanju toga, niti ih ko od novinara pita za to, i dalje imaju 50 miliona pregleda po pesmi, i dalje imaju pola miliona pratilaca na instagramu, i dalje slobodno nastupaju u Beogradu.

    Ali eto nadje se jedan dupli nalog bez ikakvih poena na sajtu da kaze da se oni JEDVA peru od toga i onda je to tako. Vracajte 50 poena za forum i skidajte govna sa istog

  10. Jala Rasta Buba... to za mene nije muzika. Nema eufonije nikakve, niti umetničke vrednosti. ALI

    ALI.

    Opipali su puls vremena i naroda koji to vreme zauzima na određenom prostoru. I to preduzetnički pretvorili u novac. A to izuzetno poštujem.

    Ahaha a ta spika da muzika oblikuje djecu buuuuu kolko sam slušao slejera ko klinac sad bi trebao pse da koljem

  11. Ali eto nadje se jedan dupli nalog bez ikakvih poena na sajtu da kaze da se oni JEDVA peru od toga i onda je to tako.

    i onda je to tako.

    Шта си ти ? Бог , па кад ти кажеш речено је јели ? Ти си најобичнија пичкица од метар и 20 кила коме бих поломио зубе као што сам до сад урадио многим таквима попут тебе . Курчиш се човеку кога зову бицепс , то да знаш . А то за Шешеља молим те немој да једеш говна као ни за Деретића јебали те Тадић и Чеда да те јебали пчко масонска продана .

  12. Nije bitno dal snimas hd ili 4k vazno da sadrzinom privuces sto vise dece da te gledaju

  13. Ajde onda ako ti je bitno da budes viralan po bilo koju cenu i ako te ne zanima to sto te ne vole ljudi pricaj o tome kako su Srbi pobijani u Jasenovcu picke na Jutjubu.Ocekujem u sledecem klipu.

  14. ahhahaha kakva prejebena glupost, mislim da se uopste nisu oglasavali po pitanju toga, niti ih ko od novinara pita za to, i dalje imaju 50 miliona pregleda po pesmi, i dalje imaju pola miliona pratilaca na instagramu, i dalje slobodno nastupaju u Beogradu.

    Može ispod ovoga onaj Pezosov post o Bombašu i Jasenovcu komotno.

  15. Jesu snimili klip gde kazu da je to izmisljotina,sta vec i da nisu to rekli,ali u pravu je da im nije ostetilo karijeru.
    Nego kao veran fan ocekujem klip o tome kako su Srbi u Jasnovcu picke i kako bi on postupio herojski za razliku od njih i nabo Ustasu.

  16. Nisam rekao da su picke taman posla, samo sam rekao da ja ne bih pristao da kopam sebi jamu radje bih pruzio otpor i popio metak. Ja sam i sam krajisnik tako da no bullshit pls.

    Inace kad bih se pokacio s nekim youtuberom tj kad mi neko udario na mene i moj kanal izazvao bih ga na boks ili mma mec, nebitno dal pobedim ili izgubim ali privuklo bi to paznje dosta a i para od pay per view

  17. Ahhahaha klasični maestro. Ni minut klipa nema snimljenog, već planira mma mečeve kao resavanje drame sa nekim jutjuberom. Nekako mislim da nećemo dobiti te klipove nikada :(((

  18. Maestto poradi na kadru. Znam da je ovo bila proba, pozicija kamere je odlicna, ali ne moze kesa da bude tu i zaklanja 15%. Jeste, spontanije je malo ako je tu, pa je ti maknes i vadis cigare i pice, al ja bih je ipak makao

  19. Новце ти је у почетку најбоље усмерити на маркетинг.... Тј. да дајеш лову ФБ групама и Инстаграм инфлуенсерима из области којом ће ти се клипови бавити да те испромовишу.... Тако ћеш најлакше на почетку накупити пратиоце....

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.