Maestrovi tigrovi

  1. Novi problem. Snimio sam video telefonom. Niti Iphone glupi niti Youtube glupi imaju opciju rotacije videa. Kad sam uploadovao ono kontra okrenuto ispalo. Krenem da skinem neku aplikaciju da to rotira, ne dozvoljava mi Iphone kaze nisam platio nesto neke nebuloze payment not completed.

  2. Krajnji neprofesionaliz'm

  3. Ovo već nisu čista posla.,KOME SMETA JAK MAESTRO?

  4. MAESTRINI VS PATROLLISTI

  5. Evo jedva nekako sam nesto skarabudzio, slao s jednog telefona na drugi, izgubio na kvalitetu snimka ali rotirao ga jebeno

    :)

    https://youtu.be/AU4MCakFenE

    Ustajem u 6 sutra laku noc

  6. brat ispostovao nasmejao se da ne propadne fora

  7. Deluješ opušteno i gotivno mi je da te slušam, imaš ljubaznu auru:) a i vic je dobar haha

  8. A simpatican je ovaj maestro jebes ga, umiljata je neka faca

  9. Kvalitetan sadržaj nema šta haha

  10. Evo ti za sledeći video:
    Šta kaže veliki dimnjak malom?
    -Suviše si mali da bi pušio

  11. ahahhahaha hvala jbg, zagrevamo se

  12. Necu snimati viceve inace, ne znam ni u drustvu da ih pricam a kamoli na kameri xD

  13. Ma opušteno,otkravljuješ se polako..vidi se napredak:) par viceva na kraju svakog klipa bi ti bili odličan bonus tj začin..

  14. hahahahah ljubazna glavica baš ovaj maestro

  15. Hah premekana glavica bratina moja hahahaha

  16. a nije mekana, ocigledno ne znas tu klasifikaciju na ljute ljubazne mekane i kisele glavice..

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.