Prijava

Uu maestro prepravi ovo za pseta i dozvolu, ispisat cete zbog ovoga da si psetova kuckica

Gotovo je,nema nazad.Zvanicno je psetova kuckica.

Maestro je ovim izlaganjem uspio da ispadne jos plici nego sto sam mislio da je to moguce...

ne zbog remeovog opisa koliko zbog bohorovog i psetovog

Значи ти си неки ауторитаран лик, ако ти се човек наметне као узор може да ти пиша уста а да ти се очи цакле, ако те прозива неко по твојим мерилима инфериоран онда улазиш у конфликт, интригантно

ali definitivno nisi neko ko moze meni da lupa dandare ovde na sajtu kao sto pseto moze. Eto toliko.

i kako sad da se opereš od ovoga lebati čoveče? Stvarno ne razumem čemu ovakvi izleti, pa sa posle drkate kad vas neko proziva i podjebava

radi se samo o tome kako neko zasluzuje postovanje od mene a neko ne

Kako jedan muskarac daje drugom muskarcu dozvolu da ga zlostavlja,to samo gej moze biti,ne postoji drugo objasnjenje.

Да, превише то залази у фендер спику

Za deset godina Maestro postaje žena u crnom

Maestro, to je okej, svi se mi postavljamo prema ljudima tako, u zivotu i na vuki, ali tvoji kriterijumi za to su krajnje bizarni

Ja sam se nadala nekoj dubljoj analizi, a ne hipster Beogradjanin gimnazijalac triu.

radi se samo o tome kako neko zasluzuje postovanje od mene a neko ne

internetsko virtuel poštovanje kapiram jel?

dandara u prenesenom znacenju retardi glupi, znaci kad kazem

reme ne mozes da mi lupas dandare po sajtu a pseto moze

to znaci:

pseto kad mi kaze 'maestro ne budi majmun' ja cu prihvatiti kritiku, a kad mi reme kaze 'maestro ne budi majmun' ja cu odg 'aj odjebi metaliko'

kapirate?

Maestro je onaj klinac sto ga stariji uvek izaberu od svih klinaca da ide po vodu xD

Maestro bi bio metalika da nije iz Krajine.

Zliko
Maestro je onaj klinac sto ga stariji uvek izaberu od svih klinaca da ide po vodu

i srecan je zbog toga.

samo sto decko nije klinac, ima 25 godina.

Maestro,cuti,nije ti dozvolio pseto da pises.

daj bre maestro, kako ne uviđaš da je ovo što si napisao jednostavno smešno jbg hahah

edit: poyy remene