Prijava

https://i.imgur.com/0Z5XLgo.jpg
ти ниси означен јер си дебилко и стално вириш из сојине буље

рипаблик оф српска

Да не спемујемо више. Јел жели Мајстро којим случајем да се извини свима нама добрим људима због зла које је нанио?

Opet cu morati da te prijavim Buljson.

Поново ћу морати да кажем да нисам крив ни по једној тачки оптужнице.

Maestro, ne svidja mi se kako si nam okrenuo ledja. Ja se necu osvrtati na te bolesne trolove koje si ispoljavao ovdje. Osvrnut cu se samo na onaj dio kako smo mi sa vukajlije sutra samo 15 debila hejtera medju tvojih 10k subsa. Prejadno je izolovati nas tako cak i da imas tih 10k subsa, a kamoli kada smo ti nas 15 jedina "podrska"

Hahah ali ajzenhaurov opis je zlato. Opako nepoznavanje istorije

Ja sam 163 i nista mi ne fali. Podrska maestro daj jos neki lajv

Niko na ovom svijetu ne zaslužuje da ga razne čika bulje razvlače po deponiji ko govnjiv wc papir. Pa ni maestro.

inace izraz "toksican" koriste samo hemicari kad opisuju neko jedinjenje ili hipersenzitivni ljudi koji ne megu hendlovati najmanje neodobraanje drugih. ti maestro moras da shvatis da to sto si drugaciji ne znaci da si poseban (cak je i "poseban" eufemizam za daunovac). ja vjerujem da te ne vrijedja kad ti neko kaze da pusis kurac, tebe do srzi pogadja samo kad te neko omalovazava jer ti je samopouzdanje goli kurac. zato i pominjes kroz salu karijeru, novac, posao u njemackoj itd. time trazis odobravanje grupe koje nisi nikad u zivotu iskusio do granica potrebnih za tvoj ego. ako imas privatnih problema to ti nije neko opravdanje za baljezganje. svi imaju probleme i poenta je da se kao formirana licnost naucis nositi s time. miki je bas nezloban lik, tako da mu vjerujem sta je pisao, reme je kriticar filmova pa na tebe gleda ko na "sharknado 6" i zato je strog. nije ni hrabrost ovdje ne biti anoniman, vecina se cak uzivo prije bas masovno druzili, o drustvenim mrezama da ne pricamo, ljudi se ovdje poudavali i poženili i okumili. i jesi isprovociran pricao ti sta god htio, prije 11h si rekao otici i jos si tu i dalje. ja sam isto ko i zliko mislio da se vi onako sprdate samo medjusobno i da je to to, a ne neki nervni slomovi.

nikad duzi post nisam na pisao jbt

неписмен си змају краће пиши

Hahah ali ajzenhaurov opis je zlato. Opako nepoznavanje istorije

Лорде, па зар се и Вама деси да не препознате овако очит трол?

Buljo dolazak sa duplog ti je povećanje bana na originalu i trajni za taj dupli
Samo kažem

Повећаћете бан на већ трајнованом оригиналу? Па баш је импресивна интелигенција данашњих мудолатора. Требадох да изађем на слободу 4.7. 2363. а сада ћу изаћи 14.7. 2363 кме кме

Ma to su pravila od vremena pa do sada

Одбануј ми Берлиоза а трајнуј Бољу и све друге дупле

E jbg boljo, za ispunjenje tog zahtjeva moras da popusis trojici otprilike