Maestrovi tigrovi

  1. Nisam upoznat sa likom i djelom. Ne bi ni ove znao al sto vuzi rece YT ih sam forsira

  2. Zato i ima prostora za maestra, zato sto su svi retardirani ljigavi likovi

  3. Sumnjam iskreno. Onaj jebeni baka prase napuni trzni centar jure ga ljudi padaju u nesvest...

    Ako ne moze vukajlija da iznedri boljeg, jebiga onda....

  4. Ne da moze nego mora! Mora se udariti jedna paralela, postaviti novi standard na domacoj jutjub sceni. Obican normalan narod danas nema sta da pogleda zanimljivo od domaceg sadrzaja. Vreme je da se to promeni

  5. Ljudi, po svemu sudeci veceras cete imati klip. Kum me zove kaze smislio sam kanal, skupio sam od opreme sta treba, snimamo veceras najverovatnije, dodji oko 8. Dal ce to biti njegov kanal ili nas zajednici, koji je to format uopste, sta cemo da pricamo nije hteo da mi otkriva, da li ce mi se taj format dopasti ne znam da vam kazem, ali ako bude klipa na yt u kome se ja pojavljujem bicete obavesteni.

    Moj licni i personalni kanal u svakom slucaju postoji i moj licni i personalni prvi klip bice snimljen i objavljen, to ostaje isto.

  6. nemoj za 2 mjeseca da se prozivate ti i kum javno preko jutjuba, jer cete biti konkurencija jedan drugom. nije lepo

  7. samo napred šikara. spontano i rasterećeno. Kao vozač iz Valjeva

  8. kum ga kumu uvek uvali, to se zna

  9. Ljudi ovako,
    covek je kupio kameru, stavio u auto, i hteo da snimi mene kako ulazim i spontano da snimimo klip ali ispalo je par zajebancija. Bila je prazna baterija na kameri pa je crkla. Stavio ju je malo na punjac u auto 5-10 minuta, kad se iole napunila vratio ju je na stalak i upalio snimanje. Bez veze smo se vozali pricali, sprdali se. Kamera se ponovo ugasila u sred snimanja, to nas je sjebalo malo. Uglavnom, kad smo dosli kuci videli smo da je snimala sve po jedan minut pa isece. Tako da vam linkujem sad plejlistu sa 8 klipova koji se automatski pustaju jedan za drugim. Mrzelo me da skidam programe pa da trazim kako da spojim u jedan klip. Ionako sam ovo uploadovao samo da pokazem vama, petorici sestorici sa vukajlije cisto da vidite kako vam delujemo ja i kumara na kameri i to, pa cemo verovatno obrisati ovo i lepo normalno snimiti. Komentare slobodno napisite ili ovde ili na klipovima. Pozz
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLEt0DgamsvGy827lq8aY9UlxN4Wtm6rs3

  10. Stigao sam do treceg dela.

  11. Imas najbrdjanskiji naglasak koji sam cuo u zivotu a bio sam sirom Ex-Yu.

  12. Pa Sabac i Macva su prilicno ravni ali dobro xD

  13. Ovako pricaju svi ljudi u Šapcu, istina.

  14. za sad deluje kao mega smor, kum je ok opušteniji od tebe samo preteruje sa poštapalicama jebi ga jebiga ajebigaaaa... dođe do zamora bubne opne brzo i nema šanse da se gleda duže od deset petnest sekundi. A ti si preozbiljan i ukrućen.

  15. Đe si navatao Darka Filipovića jbt?

  16. Maestro isto ko da te kum protiv volje iscimao da snimate. Mnogo opusteniji od tebe, bojim se da si nezainteresovan. Nadam se da ce biti bolje.

  17. Haha a dobro, neki me komentari iznenadjuju iskreno, i mene i kumaru koji cita ovo uporedo sa mnom. Zao mi je malo sto je crkla kamera jer da je izdrzala jos minut ili dva videli bi i culi jos ponesto pa bi celokupan snimak verovatno bolje izgledalo. Taman smo krenuli da pricamo, tj taman posle toga sledi moje neko vidjenje cele price, ali jbg. Bice sutra verovatno eventualno prekosutra lep klip, dobar, sa bolje uradjenim osvetljenjem i punom baterijom, i podesavanjima da snima u cugu da ne sece klipove na minut.

    E sad ovo ostalo, taki smo kaki smo, glasovi, izgovor, naglasci, izgled, tu nema menjanja. Kazete da je kum opusteniji od mene, mozda i jeste nemam pojma, ja licno ni ljudi koji nas poznaju a videli su ovo nisu stekli takav utisak, ali ovo je nase neko prirodno ponasanje bez usiljene glume neke. Samo da snimimo sledeci klip sa bilo kakvom temom razgovora konkretnom i bice to bolje. Kako da kazem, pod broj jedan nisam ni znao ni planirao snimanje, sto automacki implicira da nismo rekli e aj sad snimamo klip da bude SMIJESNO da se ljudi smiju, nego eto bzvz da vidimo na sta licimo i kako zvucimo na kameri, vama ljudima sto nas prvi put vidite. Hvala svima na komentarima i vidimo se u sledecem klipu haha

  18. beze je ovo sa autom. prvo tesko ces kao apsolutni anonimus navatati nekog ko nije apsolutni anonimus da ti gostuje, drugo - ima pun kurac domacih interviju kanala cak ima vec neko vrijeme star in the car koji ima skroz isti format. trebo si da pocnes da vlogujes kad si krenuo za njemacku, ko hrvat onaj sto je sa porodicom tamo neko vrijeme pa kao sad objasnjava sirotinji ovamo kako je tamo samo iz perspektive nekog ko je mladji i tek je dosao itd

  19. Nemoj piti 0.5 Guaranu jer je kerov kurac razvodnjeni u odnosu na malu

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.