Prijava

Njemu je vazda tvrd jer je nezaposleno i lijeno čeljade pa masturbacijom održava neophodnu cirkulaciju krvi.

HAHAHAHAH
MEŠO TI SI BOG JEBENI

Драги нејебачи и нејебачице, бесплатно обавештење: данас је Порнхаб Премиум доступан свима бесплатно, поводом Дана Заљубљених.

Ja iskreno, da yeahbem ne bih onoliko postovao po temi. Ko yeahbe, iskreno? Da li ste u braku ili yeahbete onako?

Jebe ko ima, ko je tu redovan... Jebe u smislu da jebe taj jedan komad za koji otimao godinama

Ja i drkam i jebem poslije drkanja, pa opet drkam

Kurac mi je ko far od FAPa

Po boji ili po teksturi?

jebe se dosta manje nego što se priča, to je generalna činjenica

Drkanje je održavanje kondicije, i pravac, svakako je maksimum opuštanja u ženskom društvu ali ne znači da treba zanemariti zdravlje, u tom smislu puna podrška za bombija

I veruj mi da uopšte nije lako čoveku rukovođenom seksualnom privlačnošću, da donosi racionalne odluke i učestvuje u neseksualnim konverzacijama, svo vreme te pritiska cilj a ti moraš da odglumiš da ti je svrha nešto dugoročno, problem nastupa kad poželiš nešto idealno i sigurno, tako da je najbolje izbrisati taj program iz sebe, inače ćeš zaglaviti u svetu bola i alkohola... Žene se svesno udaju iz koristi, a ti ne možeš da se nosiš sa činjenicom da te neka ne voli, onda i treba da izgineš, stvarno... Smaranje je cela ta priča o nekoj ljubavi, to je zaboravljena veština i ko je uopšte danas spreman da podnese toliku žrtvu

Ili da počneš da plaćaš kurve, ali to je već profesionalizacija nečeg prirodnog i otprilike preskup sport za averidž Erishu, mislim zavisi koja ti je poenta u životu, nemam ništa protiv ali smatram da za tim nema potrebe, osim ako nije stvar nekog prestiža, pa automatski znači da si imućan ako imaš sredstava da kupuješ neku

Drkam i slučajno se vidim u ogledalu dok svršavam pa onda moram ponovo

Улоговао сам се само да ти кажем да се излогујеш.

Oh da, seks.. redovno ga upraznjavam svuda i stalno. Seks je moj hobi. Dosta imam seks sa partnerkama zenama.

Jebem jako, i jebem često... Pritom i biram... Vodim računa da to budu žene koje su mi seksualno privlačne, dakle kvantitet kvaliteta... Nešto što bi neki pomijar bez premišljanja dohvatio, ja preskočim. Može da bude i debela, nije važno, ali mora imati ono nešto i mora biti lepa...