Prijava

ne znam koliko jebac da si, da kazes da si jebo SVAKU koja ti se svidjela te automatski baca u neke astronomske brojke.

Ово и ја капирам да је надувана мало прича, ал ако је бар пола тога истина, опет је завидан број

Свака прича о јебању је надувана минимум за пола.

пс јеси јебао шта док су ти одстрањивали маестра са шупка

небитно да ли је истина или не али прејако је како лик потврђује као да је лежао у кревету поред и дркао

Zamolio bih da mi ljudi od integriteta na sajtu ne zamere što sam u više navrata bio korektan prema Maestru, i da to ne shvate kao da smo drugari.

Hvala!

JEBAO SAM SVAKU KOJU SAM HTIO JEBATI I KOJA MI JE BILA DOSTUPNA ODREĐENI VREMENSKI PERIOD DA TAKVU ŽENSKU SKUVAM DA SE TO JEBANJE NA KRAJU I OSTVARI.

Istina je ovo sto Skocimis kaze

Nekada da ti jednu dobru devojku, patrijahalnu, zbaaariš, dovedeš u krevet, to su muke božije bile. To su pokloni, to je cveće, to su pažnje, ljubljenje ruke, hiljadu lepih stvari, da se devojka emotivno veže za tebe da bi popustila u tom pravcu.

pogresio sam tamo temu, ovde sam hteo napisati da
oko 88% mozda cak i malo vise ono sto ce da odluci dal ces da jebes ili ne je, samopouzdanje.
Na to odlepljuje 94+% riba, nebitno dal su metalke, fenserke, dal idu u pozoriste, dal su klosarke, dal studiraju dva faksa itd...
al isto tako osete ako oces da laziras to samopouzdanje.
Sve ostalo ti je samo plus, ako imas para plus dobro izgledas kad dodas to na samopouzdanje onda def mozes jebati koju oces....ako izgledas vrh, imas para, a samopouzdanja nemas onda ces isto vrv jebati al ponekad i to samo one koje tebe odaberu da te jebu jer dobro izgledas ili imas para

Istina je ovo sto pez kaze

maestro jos uvijek trazi kategoriju u koju spada

pezos zaista govori istinu.
mada smo to vec rekli pedes puta na ovoj temi

Haha ovdje ljudi samo pokusavaju da prokljuve sta jebe kako i zasto i onda dodje pez kaze jednu veliku istinu i svi zakljuce sta ima fali od ove 3 stavke i nastave dalje sa zivotom

pezosova skola zavodjenja

Oni sto koriste ovakve fore ne jebu sigurno

zato pezos non stop jebe, nema vremena ni na vukajliju da dođe.
hmm, kao da je neko već bio ko je prodavao ovu priču
https://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201102/45307/medium_gnj.jpg

Pez prepipava kite svojih drugara pa onda ocenjuje koji je najtvrdji