Prijava

Mog komšiju iz sela Stevu Roku se kunu ljudi da su videli da briše dupe onom sredinom od okrunjenog kukuruza (čokotka, tekunica, kako god zovu). Ajd nek se Hans ili Kim toga dosete.

Ti si iz Bosne, ne razumem što si otvorio ovu temu :D

1. Srbija nema prirodna bogatstva u suficitu.
2. Srbija je mala siromašna zemlja već 500 godina
3. Narod je proklet. Sve mu treba i sve je njegovo i na svašta polaže prava. A prava nema.
4. Narod je još od turaka naučio da si faca kad zajebeš državu, a ne kad radiš za opšto dobro.
5. Kao sluge smo perfektni, a kao gospodari najžešća govna. Primera imate koliko hoćete u svim državnim službama, gde svaka šuša misli da je bogomdana, a ne da treba da služi klijenteli.
6. Zavidni smo i ljubomorni. Ovde se uspeh ne oprašta. Sve naše što je vredelo moralo je da ode u Amerike i Nemačke da bi napravilo nešto. Ovde su ih proglašavali ludim.
7. Svadljivi smo i ratoborni. Mislimo da istinu govori onaj ko je glasniji. I sa svim komšijama smo u nekom trenutku vodili neki rat.
8. Ksenofobični smo. Mi smo jedini narod na svetu koji je u potpunosti istrebio u svom glavnom gradu jevreje za drugog svetskog rata. To nije uspelo ni nemcima u Berlinu.
9. Za sve nam je neko drugi kriv. Nikada problem ne vidimo u sebi. Stalno kukamo što nas svi mrze.
10. Očekujemo da sve neše probleme reši neko drugi, država da uradi nešto, rusi da nas brane. A kad nam neko i pomogne mi ga pljunemo.

Bleče, to za Nemce je jebeno fascinantno.

Velikiblek mudro zbori

ja sam bio sakrastican, samo da naglasim :3

Није Слоба крив ми смо криви

Једном сам покренуо ту тему са ортаком историчарем, помену да има књига неке немачке историчарке која многе ствари објашњава, Социјална историја Срба мислим да се зове. Укратко, наводно смо пропустили шансу да извршимо корениту реформу на скоро свим нивоима кад смо протерали Турке и тако у старту закаснили са стварањем модерног система, а сва срања која су се касније десила су нас само додатно закопала.
А јебига, живим у Ирској већ скоро осам месеци и гледам њих, они су један сељачки народ без манира, јебено су гори од нас, а ни образовање им није јача страна реално, али су искористили прилику да направе то економско чудо и сад су пуни кинте. Што и ми никад нисмо могли тако, не знам.

nikad nisam provalio, jel u redu mrzeti jevreje ili ne?

И у реду и пожељно ауторе Пезос

Ове живе да, оне што су прошли кроз димњак на гасној комори не.

Vi ih mrzite religijski, mi politicki

Vama su izdali isusa, nama diraju palestince

Nije mi jasno što srbi mrze jevreje. Fazon nikakve štete nemaju od njih, izrael nije priznao kosovo, a musliman gledo da ujebe srbina đe god je stigao. I onda kao oslobodite palestinu srbija je uz vas braco ne dajte se.

апсолутно подржавам таслачење муслиманчина у палестини

и исус је био носоња

https://vukajlija.com/forum/teme/74202-sta-sa-srbima-nije-u-redu?strana=2#post_3963538

Kod prvog sam zastao, i nisam ni citao dalje. Kakve veze ima to sa bilo cim?

I ja isto
Palestina je jevrejsko kosovo

ја подржавам и једне и друге и желим им што штетнији сукоб па да се сви заједно врате на камиле са којих су сишли како би коначно престали са својим антицивилизацијским тековинама које хиљадама година експлоатишу бијелог европског човјека