Prijava

ја подржавам и једне и друге и желим им што штетнији сукоб па да се сви заједно врате на камиле са којих су сишли како би коначно престали са својим антицивилизацијским тековинама које хиљадама година експлоатишу бијелог европског човјека

Ameri ce otkazati saveznistvo sa Izraelom, sljedeci predsjednik ce biti musliman, Amerika napada rusku stoku, i onda dolazi zlatno doba.

Ne zanime sta ce biti sa muslimanima, jebe mi se za sve religije samo nek Amer sjebe Rusa smrdljivog

Sto toliko mrzis Rusiju Plidu?

Zato sto nas rusi vole, i naplacuju nam gas skuplje nego nemackoj na primer, a nemacku ne vole

Hahah da to je drevna sirotinjska spika, u realnosti vecina Rusa nas ne zna naci na karti

Hahah sta je plidu usrao si si se što smo juče potpisali više od 20 sporazuma?

Hahaha nisam ispratio desavanja zapata al vjerujem da je ovo zadnji posjet Putina nekoj drzavi jer je na pragu okrsaj Goga i Magoga

A ja ću umrijeti od ljubavi :'(

kombi tebe uze tamara

rusi imaju jacu pesadiju ameri imaju bolje mitraljeze

Fali Hrvatska, Federacija, CG i Makedonija

Кад црвени војвода Шешељ дође на власт:
https://i.imgur.com/30hOdot.jpg

Ma daj bre kakav rat bre... bilo kakav rat bez upotrebe nuklearki je nezamisliv danas. A ako upotrebimo nuklearke svi ima da se igramo fallout new vegas, tipa ides ulicom vidis tilma skeniraš mu armor na glavi kakav mu je i kolka su mu primanja mesečna. A to niko ne želi

Ja mislim da ako se zapuca na kosovu, ako nas siptari napadnu, da ce nas brat putin da rokne nuklearku na ameriku

Danasnje klince ne zanima rat ni malo.Uopste se ne loze na tu pricu.Tako da srecno sa ubedjivanjem njih kako je herojstvo i junastvo bitno i borba za otadzbinu i slicno.