Prijava

Moram ovu foru sa korom od jabuke da probam

U Konstatinovom raskršću ima jedan deo gde dva nemačka oficira predaju jedan drugom vlast nad okupiranom Srbijom i prenosi ovaj što odlazi misljenje o domicilnom stanovništvu ovome što dolazi i razgovor otprilike izgleda ovako. Parafraziracu:
- Imate li problema sa okupiranim stanovništvom?
- Ne. Njih okupacija uopšte ne zanima. Povremeno komunisti vole da žvrljaju po kućama crvenom farbom. Al to je sve. Oni uglavnom vole da ubijaju jedni druge i mi se tu ne mešamo. Ustaše ubijaju komuniste, četnici ubijaju ustaše, komunisti ubijaju četnike i obrnuto. Uglavnom, oni ratuju međusobno i nemačke vojnike uopšte ne primećuju. Ona ideja da se na jednog ubijenog nemačkog vojnika strelja određen broj civila, pokazala se kao potpuno neefikasna jer njih to uopšte ne pogađa. Potpuno lud narod.

Sa Srbima nije u redu to što ja i mlada partizanka sad nismo negde na kafici hehe

Saglasna. To definitivno nije u redu.

Ljudi ja se ne zajebavam.
Ako se upustimo u dublji neki nivo mogu reci da je jezivo koliko je to njima normalno. Kad bi nam se sreli pogledi verujem da bi im u očima čitao
Šta je pičko mala nikad nisk video dlakavu pičku svoje majke haha
Išao sam na reku tamo neku, 2000 ljudi na pikniku, divlje guske, kupaju se ljudi, roštilj itd i kroz masu baba i deda šetaju goli prelagano imaju po 85 godina muda od dede se otegla toliko da se štrecne kad mu zakače po vrelom kamenju i onoj deci maloj što se mimoilaze s njima u masi
Mada i njima je jezivo verovatno kad mi kuma uzmemo za žiranta pa ga prejebemo da nam plaća kredit 25 godina ko ga jebe haha

srbi - nebeski narod su

Moze neko da kopira foru sa korom jabuke da ne citam celu temu

Da dodam samo da moze i kora od narandze

Brate, dje ti nalaziš te doktore koji su voljni za zamenu sijalice dati 100 evra, meni kad se desi da neko od Švaba hoće da plati pivo ono zabezeknem se. I te golaće, brt znam da imaju te FKK klubove (Frei Körper Kultur) gde se skupljaju da bleje goli, ali bukvalno nijednog golaća nisam lično video. :'(

мој прошли комшија је често излазио гологуз на балкон увече лик има једно 130 кила и мали курац не знам како га није блам што ме доводи до следећег питања да ли је могуће да лик има нормалан курац али изгледа мањи јер је веприна дебела

Luka mogu saznati deo grada i ulicu i broj kuće samo ako te zanima.
Ovi moji se zatvaraju kapacima zbog njih sramota ih da gledaju haha

Kucam malo duži post u kojem ću objasniti šta sa Srbima tačno nije u redu

Tender u Bg neke 90 šta ja znam da se provuku optički kablovi. Kad su već počeli da se rade. Preskupo je to tipa 350 milioan evra ponude na tenderia dođe lik dronjav sav icepan i kaže ja ću da provučem za 100. Krenu da mu se smeju ljudi u lice bukvalno ajde beži u kurac sirotinjo i te fore on kaže ok dođite da vam demonstriram. Lik sa nemačkim lovnim terijerom i s jednom mačkom isprovlači sve kablove kroz nekje postojeće instalacije s troškovima 20 k evra daj Bože-. Keru za grudnjak zakače kabal, mačku puste u rupu da uđe i natutka kera tj keruša je u pitanju. Mačku na kraju sačekaju s kavezom uhvate da ne hvataju drugu kera otkače i sledeća. Tako je sve rešio jebem ti dan. Prvih 5 puta s mačkom posle ker sam voli rupu svakako a i misli d aje mačka već unutra. i spasio beograd da se ne kopa. Sad lik živi u pozlaćenoj kući ima u dnevnoj sobi fotelju sa statuom keruše, sveća gori 24 sata cveće i tu niko ne seda. Ima na leđima istetoviranog tog psa u prirodnoj veličini bukvalno

ВУК МАНДУШИЋ
Љубови ти, набави ми такви;
даћу вола за њега из јарма.
АРСЛАН-АГА МУХАДИНОВИЋ
Ја ћу ти га поклонити, Вуче,
тек ако ћеш да се окумимо;
мило ми је с таквијем јунаком.
ВУК МАНДУШИЋ
Нема кумства без крштена кумства,
ако хоћеш и четвороструко.

Sa srbima nije uredu sto zele da cute i trpe dok ih drugi jebavaju, za razliku od francuza koji pogledaj sta rade, kad skocile cene goriva.

Idite u peršun, prekidoste me, ja pročitao "Šta sa Sajtom nije u redu?"