Prijava

Ovaj mail, ako je verifikovano da je legit. Ovo je za tešku robiju.

ђото брат мој

Pozivam nekoga ko ima istu aplikaciju na telefonu da uporedi svoje mejlove za ovima i uporedi slova, font, velicinu sa ovom Miroljubovom porukom. Deluje kao da je neko u pejntu iskucao ovo i prelepio.

jos sestra se digla i pravi halabuku, a ona ga sama kontaktirala i uvukla brata u to nagovarajuci ga vrv. sad ona smiruje svoju savjest znajuci sta je uradila. ocaj ili ne, razum mora biti iznad debilizma.

Jebote promašio sam profesiju bio bih vrh tuzilac
Vrv bi osudili ovog demona na 12 god.

Jel realno da niko ovde nema blage veze kako zakon i pravosudje funkcionisu?

Svaka pijana klaberka bi trebala da tuzi 25 000 likova koji su joj obecavali da ce joj skinuti zvijezde sa neba samo da bi je kresnuli

Маестро ♦
Pozivam nekoga ko ima istu aplikaciju na telefonu da uporedi svoje mejlove za ovima i uporedi slova, font, velicinu sa ovom Miroljubovom porukom. Deluje kao da je neko u pejntu iskucao ovo i prelepio.

drugaciji je tekst jer koriste razlicite fontove

Alo mujo jesi glup ti. Nije isto kada je u pitanju bolest, ljudi bukvalno ne razmisljaju kako treba. Ni rodbina ni oboleli

Ošišana latinica, razliciti fontovi, malo je sumnjivo.

Ljudi kazite kad bude gotova igra sudnica pa da stvarno kazem sta mislim (u slucaju da su legit poruke)

Mislim da mu nece moci nista jer su oni prvo kontaktirali njega. Da je bilo drugacije bio bi veci problem.

van svake sumnje lik je pocinio krivicno djelo i kaznice ga, plus ce ga obi tuziti privatno.
ali nikad mi nece biti zao ljudi koji umru upustajuci se u lijecenje kod ovih ljudi. sve koji tako umro ja bih kandidovao za darvinovu nagradu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Darwin_Awards

Bice da si ti taj koji je glup? Isto je sta god da je u pitanju. Doktori su jedini koji su duzni da ti pruze pomoc u slucaju bolesti, i to onakvu kakvu medicina nalaze, ne na svoju ruku. Svako obracanje trecem licu koje nije medicinski radnik je samoinicijativno, i ta osoba ima pravo da te laze kao i svako drugi sto ima pravo u bilo kojoj situaciji. Sam si kriv ako si toliko glup da povjerujes u to.

Stvarno ne znam jel svi ovde imaju 5 godina pa ne razumiju pravosudni sistem.

Evo obecavam ja zvanicno ko god mi popusi kurac, krenuce mu sve od ruke u zivotu i ozdravice ako je bolestan/na. Pa me tuzite slobodno

pa ne, zavisi kakav font odaberes u gmailu za svoj nalog. moz da budu i kineski simboli, jebiga, aplikacija ce ih prikazati tako. nije to dokaz da je prepravljeno hocu reci

Ne poznajem zakon, ali verovatno nece lezati zatvor, ovo sto kaze helsing. Ali je iz svega ovoga dobro da je ovo izaslo u medije, da ce se pricati o ovome i da ce ovog sarlatana izbegavati u sirokom luku.

Čekaj ne opravdavam Miroljuba, a je l moguće da sestra od ovog nije našla zashodno da ukuca Miroljub Petrović na internetu da vidi o kome se zapravo radi, ili da ama baš niko u njenom okruženju nije ni čuo za Miroljuba Petrovića jebenog?

prosle godine moja tetka sina svog vodila kod svestenika da ga izlijeci od kockanja.
pa ljudi moji dragi haha