Prijava

Da li je u ovom slucaju kriv onaj ko vara ili osoba koja povjeruje u ovakve gluposti i upusti se u to?
https://cdn1.imggmi.com/uploads/2019/1/25/cf18095bb67d55d924b8f6b5273b2348-full.png

Onaj koji vara jebote kakvo je to pitanje.

Čovek je prevarant i cudo da se ovo nije ranije desilo.

Jedino sto je lose je to sto ima zaludjenike fanove koji ce pricati da je ovo zavera protiv njega. Ali zivimo u doba interneta sada je svako Mesija

Najbolje da Miroljub ode u zatvor jer nije izlecio rak jebeni??? Da to ide tako do sad bi svaki lekar zaglavio dozivotnu.

Za zatvor je jer je TVRDIO da ce izleciti rak sokom od zove. Nijedan lekar ne TVRDI da ce izleciti rak lekovima koji su NAUCNO TESTIRANI. maestro drag si mi, ali ne ulazi u ovo hodas po tankom ledu

Je l' umro od soka ili od raka?

meni je ovo u rangu ljudi koji vracarima posalju postom zlato i pare iz kuce da skinu crnu magiju sa njega

зашто не обојица

U pravu je ovde Maestro hiljadu posto. Tvrdio je i Milan Tarot da mozes da rijesis zivotne probleme tako sto ces mazati majonez na televizor, i gomilu drugih stvari pa niko nije tuzio njega. Svako ima pravo da prica gluposti, ali ako ti povjerujes u te gluposti i one ti ne pomognu, niko ti drugi nije kriv jebeno. Ne mogu da vjerujem da se uopste diskutuje o ovome. Drugo bi bilo da je Miroljub stvarno doktor medicine, ali posto je Miroljub kurac od ovce, ovaj je kriv 200%

Pa pazi ovako da je Miroljub sam jurio ove, onda bi i moglo da se posmatra da je on kriv, pošto su mu se dotični sami, svojom voljom obratili, njihov je problem što su glupi ko kurac, i što je sad taj mučenik umro jer se od tumora lečio molitvama Sv. Miroljuba i sokom od zove ili šta je već bilo.

EDIT: Ovde krivaca nema, ima budale koja laže ljude, ali nakon što ljudi dođu kod te budale, i ima idiota koji veruju toj budali.

Ne znam na ciju stranu da stanem sad, uverljijve su obe, nastavite

Auuu cek cek cek.

Iako naslov ovako govori, ja ne bih bio siguran da mu je OBEĆAO ili garantovao. Stanite jebo vas bog, kad je Miroljub rekao da leči rak? Da li se nekad on u emisiji pojavio i rekao ljudi, ja znam lek za rak, javite se ako zelite da se izlecite?

Otprilike da je neka prica ovakva: Nesretni momak trazio nacine da se spasi, gledao
Miroljubove emisije, gotivio ga, obratio mu se za pomoc, Miroljub mu rekao: “Slusaj ja ne lecim rak, da lecim ja bih bio milijarder do sad, ali moj savet ti je pij domace sokove, jedi voce i povrce, setaj, moli se bogu i nadaj se najboljem”. Nesretni momak preminuo. Porodica trazi krivca.

Iskreno nije Miroljub toliki debil da ce da kaže nekome da može da mu izleči
rak a kamoli da OBEĆA.

E tu grešite. Jer kad si očajan hvataš se za slamku. I to ovi demoni iskorišćavaju. Igrom slučaja sam u takvom poslu gde gledam ljudsku nesreću svaki dan i... neverovatno je kako ljudi izgube svaku samokritičnost i razložno razmišljanje kad se dese takve tragedije. Inteligentni i obrazovani ljudi. Tako da, lock jbg.

За затвор је сама чињеница што се лик представља као доктор.

мислим да постоји преписка у којој је написао да ће га излијечити

Aman cak i da je obecao, koga boli kurac, da li se drogirate vi ljudi? Tvrdnja, obecanje i sve te pizdarije pravno i legalno su potpuno beznacajne. Da su potpisali neki ugovor kojim je Miroljub garantovao ovome da ce ga izlijeciti, pa ovaj ipak umro (takav dokument logicno ne postoji), onda bi bilo nekog osnova. Ili, kao sto sam rekao, da je Miroljub zvanicno doktor medicine. Ovako je debilizam pricati o tome uopste. Jel treba svako dijete da tuzi roditelje sto su ga lagali da Deda Mraz postoji a na kraju ipak ne?

brat nije piop dovoljno soka od zove.
radi provjereno

Dajte konkretne DOKAZE ovde na sto. Ja sam Miroljubov advokat a Zapata mladićev (ne ratkov). Temu preimenovati u Sudnica: Slučaj Miroljub

brat nije piop dovoljno soka od zove.
radi provjereno

hahahahahah skoro se nisam nasmejao ovako

Znajući kakvo je to prefrigano govno, koje u etru ne govori da leči rak, jer čulo bi se, nisu baš svi debili, i osetio bi posledice... siguran sam da po pvt obećava da leci rak. To je šljam ljudski.