Prijava

Ne raspravljam se sa Provom, biram tako da ga zovem, forumujemo lagano on reč ja reč
Maestra možete kriviti za šta god al da je hteo da postigne nešto sa tim evo veruj mi da nije niti je to promenilo moje mišljenje o Provu

Necu vise da smaram samo mi je i dalje mnogo smesno ovo

Posle svih ovih stotina strana ti bi sad nešto da prećutkuješ?

Ko neka bracna svadja.

Hahahahaha i meni houltu bas kao uciteljica sta je smesno ajde recite i meni da se smejem

Ma ne da prećutkujem samo me smara da ti objašnjavam kontekst u kome je rekao to, ništa nije hteo da postigne i nije

Hahahahaha i meni houltu bas kao uciteljica sta je smesno ajde recite i meni da se smejem

Hahahaha bas to.

Prov i ja imam neki poseban odnos kako bih vam rekao XD

Maestro je uvažavao moje poštovanje do trenutka kada sam pročitao onaj post o dandarama, tad mi se slošilo i zapitao sam se "da li je ovaj momak realan", umesto da gradi ime na svojim tekovinama, iliti svom legacy-ju, on je odabrao da se u koordinantnom sistemu vreme-prostor pozicionira kao kučkica dve top seljačine, uz činjenicu da je kosovar kudikamo gotivnija i civilizovanija pojava. Ali i dalje se ne stidim Maestra, kad vidim ko ga je sve okarakterisao kao bednika, mislim da je i dalje iznad onih koji ga prozivaju. Naročito od onih koji su ga savetovali da u starom srpskom maniru, proda Kuma i prigrabi svu internet slavu sebi

to vam je sve kao kad plavusa dobra dzogira parkom i pocepa pantalone u blatu i crnci je jebu

Ono kad kiselina vukajlijaška krene da se prosipa i pokazuje razmere svog debilizma
https://media.giphy.com/media/MDVTxcvI2Eo6c/giphy.gif

95% ove teme je prava oluja govana

95% of this topic is a real shitstorm

Haha sad je maestro moja kuckica

udari mu jednu dandaru molim te

Gledajte ol star ne debilisite se jebo vas otac blesavi

Drago mi je što je prošlo bez učešća iole normalnih glava, jer se baš pokazalo na šta ovaj sajt liči kad diskusije na njemu kreiraju razni samoproklamovani lordovi, pastuvi, bogovi, modovi itd

Tagujte se. Ja sam pastuv.