ULICA!!!!!

  1. Sojo, jel voliš duhovite momke... e takve nećeš naći na fakultetima

  2. Nisam videla citat.
    Pa onda u sustini pricamo o istom, svako iskustvo onda dodje ulicna skola i svi ga imamo. Neko ukaprao bolje neko gore i to je to.

  3. -> Преживео свашта на улици
    -> Блеји на Вукајлији са дуплака да га не би гузили јер је ретард на оригиналу

  4. Kavaj lozimo se na muskost, doduse i tu ima raznih preferencija, ali je pojam muskosti dosta izmenjen od perioda pecine.
    Ono sto je nekad bio lik koji moze da ulovi mamuta je sad lik koji moze da izdrzava porodicu.
    Standardi se menjaju. Ali sad smo daleko u offu.

  5. Ako aludiraš na mene, nije mi dupli ovo, imao sam ranije nalog, pre 6 godina fazon, al sam zaboravio sifru, a pratio sam iz offa zadnjih godinu, dve, od kad su na zvonku okacili neke linkove i tad sam izlistao neke teme pa sam upucen kolko tolko na desavanja na sajtu, bar sam mislio dok nisam video neke postove na ovoj temi haha

  6. Ako aludiraš na mene, nije mi dupli ovo, imao sam ranije nalog, pre 6 godina fazon, al sam zaboravio sifru, a pratio sam iz offa zadnjih godinu, dve, od kad su na zvonku okacili neke linkove i tad sam izlistao neke teme pa sam upucen kolko tolko na desavanja na sajtu, bar sam mislio dok nisam video neke postove na ovoj temi haha

    Не сикирај се, не мислим на тебе. Ти си културица.

    Не на тебе, на Дел Пиера.

    Баки је толико хц момак да је оставио муда на улици, па их више нема ни за тастатуром.

  7. Što je najgore, vi sa formalnim obrazovanjem se tako glupi i depresivni vrlo namećete ljudima da im solite pamet, to je čini mi se još gora i opasnija stvar nego vaš isključivi rezon, jer može neka povodljiva, jadna glavica da se primi na vaše debilne stavove i prihvati ih kao svoje, kad vidim kako Reme sa ushićenjem govori o onoj lopovčini obučenoj u demagoga djindjiću, sa sve onim krugodvojkaškim elitizmom ko da smo svi mi ostali sisali ćaletov kurac a on majčino mleko, dođe mi sam sebi da udarim dandaru

  8. Tema nabila 18 strana, Vukajlija stvarno zivnula.

  9. Pa upravo o tome se radi, pre ce se namazan lik neki snaci, nego lik koji to nije, to su cinjenice u danasnjem vremenu, a i u vecini drustava kroz istoriju. Mislim pricamo o normalnim ljudima, ne o likovima na dopu, kockarima itd

  10. Odoh da izjebem nekoga za cigaru, pozz

  11. Što je najgore, vi sa formalnim obrazovanjem se tako glupi i depresivni vrlo namećete ljudima da im solite pamet, to je čini mi se još gora i opasnija stvar nego vaš isključivi rezon, jer može neka povodljiva, jadna glavica da se primi na vaše debilne stavove i prihvati ih kao svoje, kad vidim kako Reme sa ushićenjem govori o onoj lopovčini obučenoj u demagoga djindjiću, sa sve onim krugodvojkaškim elitizmom ko da smo svi mi ostali sisali ćaletov kurac a on majčino mleko, dođe mi sam sebi da udarim dandaru

    Ајд се само напуши курца, кад већ отвараш уста, макар нешто корисно да се извуче из тога.

    Лол, ја Ђинђића никад ни готивио нисам. ЛОЛ

  12. Mi sa ulicnim iskustvom smo kao vispreniji lako savladali ove bez.

  13. Kavaj onda pricamo o istom. I svako je prosao tu ulicnu skolu osim ako nije ziveo u podrumu, sto znaci da su je neki ukapirali, neki nisu.
    Neko se bolje snasao, neko gore.

  14. Кавај, сви овде причају о истој ствари, само што једни то зову уличним искуством, други нормалним следом догађаја.

  15. Akcenat kada se prica o ulicnoj skoli je na medjuljudskim odnosima,a ne na zaradjivanju para iako jedno ne mora da iskljucuje drugo.

  16. Ko se bolje zna snaci sa sto vecim profilom ljudi taj ima bolju ocenu u ulicnoj skoli.

  17. Tacnije ko se bolje zna snaci sa sto vecim brojem razlicitih ljudi.

  18. A oni sto se u paklu ulice znaju snaci prilicno znaju bilo gde sto se medjuljudskih odnosa tice ako nisu psihopate.

  19. Životno iskustvo(iskustvo u međuljudskim odnosima, u rešavanju problema bez panike i ishitrenih poteza itd., čvrstina u trenucima kad treba biti čvrst(ne pričam o uličnim tučama, navijanju i tim stvarima, zanemarimo sad tu priču)) je najvrednije znanje koje imaš u životu, uz znanje koje ti donosi novac i koje te hrani(ono čime se baviš ili ono čime bi mogao lako da se baviš jer imaš talenta na primer). Sva ostala znanja koje stekneš usput i koja upotpunjuju to iskustvo su samo propratni elementi života i nešto što se uči u hodu i ne pridaješ mu puno značaja dok se ne susretneš sa tim minornim iskušenjem(nećeš ići u školu da bi učio da menjaš pelene detetu, naučićeš to za dan, dva). Kolko god sticao iskustvo u školi, fakultetu, treningu ili bilo gde, gde je nužno da uspostaviš interakciju sa ljudima, retko gde ćeš biti izložen drilovima psihičkim kao na ulici. Jednostavno, situacija gde su odnosi postavljeni tako da vlada zakon jačeg je takva da iziskuje od vas da se postavite tako da ne budete ti koji ćete osetiti da taj zakon postoji. Ako se nađete sa nekim na šemi i on vam ne da ono zbog čega ste došli i pritom vam otme pare, šta ćete uraditi? Razumem da te scene nisu deo svakodnevnice većine vukajlijaša, nisu ni moje odavno, al ako se prema takvim ljudima postavite kako treba, onda kul. Neki od vas su sigurno bili gotivni kroz osnovnu i srednju, nisu imali problema, nisam ni ja lično u školi, al van škole, naletite na neprijateljski nastrojene ljude, i šta onda? što kaže pezos šta ćete da uradite ako dodje lik i krene da vas šamara iz čista mira? Ulična škola je samo jedan segment slagalice zvane životno iskustvo. Niko ne kaže da mora da se prođe, ali ako je prođete na vreme uspešno, imate veće šanse za uspeh u životu, pod uslovom da vas ne proguta ta priča naravno i ne završite kao pajdoman sa hepatitisom, koji mrče neku prljavštinu od spida na klupici u kraju

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.