Prijava

Bio sam na Letnjikovcu, još nekih 10-ak dana na Mišaru, ali po svoj prilici palim za Dubrovnik ili Istru sredinom meseca. Sve zavisi od toga da li će mi neki ljudi izganjati posao u vatrogascima.

Jer on... on nosi čizme skitaljke. Njega je teško voleti.

Dobar je baka prase sad je nezreo ali ce se smiriti
Moj mali brat ga gleda mouda je i meni izgledao kao budala ali samo je malo nestasan
Njegov otac je djakon pratim ga na fb pise kratke putopise interesantan je covek. Prvi put sam ga video u emisiji agape pre godinu dve. On se takodje pojavljuje u nekoliko klipova sa sinom. Eto nije sposoban da ucini nista ali ja se nadam da ce to sve izaci na dobro. A sto se tice rijalitija poceo sam da pratim slucaj miljana i molojko preko linkova sa fb a malopre sam usao da gledam parove necete verovati sta se dogadja vendi iskusno igra igru a i ostali za stolom kako se miljana zaljubila u nekog momka taj momak koji je isto za stlom otvoreno priznaje kako je imao leptirice u stomaku pri kontaktu sa njom, neka devojka pored govori kako je kad gos njega ugleda srecna sa osmehom na licu a sa milojkom ne preterano zadovoljna. Izgleda da ce ta veza biti raskrinkana kako se ne moze zamisliti. Ljudi moji samo treba osloboditi mrznju iz srca i otvaraju se novi horizonti. Majka nije mogla nista da uradi, ni psihijatrijski tim a parovi ce samo snagom istine razresiti slucaj. Ovo nisam mogao ni da sanjam. Pocecu da gledam svakodnevno parove od danas koliko dozvoli vreme pa da imam da pricam o cemu sa babom dok je jos ziva koja je strastveni gledaoc parova.

ako može malo objašnjenje za nas koji na youtube slušamo muziku i gledamo Partizan Groningen, šta konkretno u klipovima rade te youtube ličnosti, neke tutorijale, podkaste ili šta? Kapiram da je interesantno, ne mislim na ove što recimo deca do 10 god gledaju, nego ovaj prase recimo?

Ja sam bio vodjen mislju jadna devojka a ovaj maric bi je iz sale unistio u parovima cisto iz dosade i zbog gledanosti ali covek je neistrazeni genije, slozena licnost.

ne mislim na ove što recimo deca do 10 god gledaju, nego ovaj prase recimo?

ови што рецимо деца до 10 год гледају = практично цела домаћа јутјуб сцена, заједно са овим прасетом

vidim diskutuje se pa sam mislio da je za malo starije

U sustini nasoj sceni nedostaje jedan Endi Kaufman.

ako može malo objašnjenje za nas koji na youtube slušamo muziku i gledamo Partizan Groningen, šta konkretno u klipovima rade te youtube ličnosti, neke tutorijale, podkaste ili šta? Kapiram da je interesantno, ne mislim na ove što recimo deca do 10 god gledaju, nego ovaj prase recimo?

https://www.youtube.com/watch?v=bOyxY0DytcU

Ali oprezno, možeš ostati impotentan od gledanja.