Prijava

Baka prase i lenja žena

Baka prase i kako su nastali prozori

Baka prase i zla paščad

Setite se sta je Baka Prase govorio Rumunima

pa ne treba da bude nesto na njegovo ime da bi mogao da podize pare sa racuna...dovoljno samo da ima punomoc

Ja sam kontao da je ovaj Miki slao pakete u posti i stavio placanje pouzecem

Snimio je pesmu i ima stih “5 7 ili 10k evra”

https://www.youtube.com/watch?v=zNtA2ueMc2Y

Kako mi je iritantan ovaj Baka sve mu jebem, Nixi se vidi da je gowno odma u startu, ali ovakve usiljeno ekstrovertne likove ko Baka ne podnosim.
"Znači brate, kaži kako sam loood, brate looodilo, zezanje! Ja mnogo volim da se zezam. Kaži da sam lood! A, brate? A? Jelda da sam loood? Kaži!"

'Šupičkumaterinu.

Niksa je inače jednnom prilikom lupao šamare Bogdanu jer se previše kurčio i "disovao" neke njegove prijatelje isto jutjubere.

Sad su se u tom klipu našli njih dvojica kao zajedno vežbaju. Naravno sve u senci sponzorisanog klipa i za sitne pare praveći se da je sve zezanje i da se dobro zabavljaju.

Tuzno je saznanje da je Niksa nekog fizicki zlostavljao.

Pa nije ga tuko samo ga je gurnuo

Nixa u hotelu - gura se

Ima video gde Nikola Jovanović NixaZizu detaljno objasnjava kako je to samo bilo gurkanje i unošenje u facu iz šale. A Bogdan Baka Prase odgovara plačljivim glasom na taj klip kako je sve bilo mngo agresivnije i da guranje jednom rukom iznosi megatonu, tom istom rukom niksa radi sklekove i to samo na toj jednoj ruci te ga je silina tog guranja zamalo bacila na pod.

https://youtu.be/_4g9pV6nDtI
Ovaj klip je baka prase uklonio sa svog kanala. Vervatno zato što mu je pretio Niksin advolat.

Baka Prase je obična cvikeraška gejmerska štreberčina koja je sa dvajes godina saznala za teretanu, napucala se i sad izigrava boga i batinu.

Ovaj nixa je sprdnja jebena,kako mozes biti tako neproporcionalno gradjen

oblakmatori
Tuzno je saznanje da je Niksa nekog fizicki zlostavljao.

+1

inace mislim da si jutjuberi veca posast nego rijalitiji. oni sjebavaju omladinu, a rijaliti gledaju uglavnom stariji koji ionako vole tita i vucica, to jest vec su sjebani ljudi ionako.

Nazalost, ovo da rijalitije gledaju stariji, nije tacno. I ja sam to mislila do proslogodisnje Zadruge. Samo se mladji uglavnom stide da priznaju da gledaju. Udji na forume, ljudi koji ucestvuju na temama o rijalitijima nemaju 50 plus godina, zapravo je solidan broj onih od dvdeset i kusur.

napucala se

Што је најгоре - није. Напуцао бицепс мало и то је то, и даље је танак ко флис папир, и даље изгледа ситно.

Иначе тај сукоб са Никсом је био око Амира Хаџића мислим, и колико год Никса био ретард, ту је потпуно у праву. Амир је далеко нормалнија и зрелија глава од овог Баке, а овај кренуо да га прозива и да глуми ретарда, требали су сви да га нашамарају поштено.

Voleo bih da neko ovom oblaku matorom nalupa šamare, dečko je prsotina teška.

Voleo bih da neko ovom oblaku matorom nalupa šamare, dečko je prsotina teška.

Vise sam nihilista koji se kupa u melanholiji. Ali verujem da je najmanji problem meni udariti samar.