Prijava

Nazalost, ovo da rijalitije gledaju stariji, nije tacno. I ja sam to mislila do proslogodisnje Zadruge. Samo se mladji uglavnom stide da priznaju da gledaju. Udji na forume, ljudi koji ucestvuju na temama o rijalitijima nemaju 50 plus godina, zapravo je solidan broj onih od dvdeset i kusur

Meni je rijaliti cak i okej da se konzumira nekih 15 minuta dnevno. Mozda pregled najboljih momenata i tome slicno. Koliko god da se foliramo konceptualni su momenti u kojima je Pedja vadio budalu i Era plakao u ispovedaonici.

hahaha kad niksa sparinguje kao sa dzakicem, kakav kick nogom je imao xD
bezvredna vreca govana je on, a i ovaj drugi sto ima ponasanje ko onaj klinac fejzbukmanijak EEEE VIDITE KAKO SAM JA SMESAN, E VIDII KAKO IMAM DOBRE FORE, AJDE SAD MALO DA SLUSAMO STA CU JA SMESNO DA KAZEM HAHAHAH CEKAJ SAD JA OPET NESTO BAS SMESNO DA KAZEM VIDITE KAKO SAM SMESAN I MISLIM DA SAM SIMPATICAN I SLADAK RIBAMA HAHAHAH STANI SACEKAJ SAD MALO JA DA BUDEM SAMO U CENTRU PAZNJE NE MOZE NIKO DRUGI VIDI KAKO SAM JA SMESAN

Problem je što postoji dilema da li bi taj šamar bio svrsishodan, odnosno da li bi te otreznio i prikočio malo, pošto si baš onako previše uskurčen

Osecam izvestan amozitet prema ljudima koji lose stoje sa gramatikom. Ukoliko si raspolozen, mene je jednostavno pronaci, pa mozes ispuniti svoju fantaziju. Bilo bi nemoralno sa moje strane da ti uskratim mogucnost i samu priliku za to.

Ma zajeban si ti neki decxko

Slusaj me sada. Zaista nisam osoba koja ima narocitog rezona ili takta za dvoprsto drkanje kurca preko interneta. Zivim u Sapcu, za vikend sam u Novom Sadu, mogu doci i do Beograda ili Sremske Mitrovice. Tako da cu ti ponoviti jos jednom, ukoliko ti zelis da me udaria, voljan sam da ti izadjem u susret. Ukoliko nemas herca za tako nesto, naprosto pazi sta govoris. Danas se lako otkrije ko stoji iza kog domena i onda imamo potencijalni problem.

sad ce da dodje neko da napise AAA JEBO MAMU DOKLE SE VISE SVADJATE BAS SMARATE, DAJ NEKE TEME KO PRE DA KONSTRUKTIVNO PISEMO, A NE SAMO DA SE NAPUSAVAMO BAS SMARA

Daj vise jedna vukajlijaska tuca da se desi

вашингтон добија и иде мање од 227.5 поена
орландо иде испод 217.5
јута добија и иде мање од 219.5

а тема кладионица нек ми се напуши кураца кад год сам тамо поставио није прошло

Odlaskom armina tema poginula jbg

Bolje i Armin da je poginuo nego ovako što se izdešavalo

https://www.youtube.com/watch?v=q04yQoq5osE

Цхалленге: Одгледај цео клип без да добијеш неописиву жељу да им налупаш шамаре свима.

Ovaj tvoj post će završiti u MUP, oblače matori. Očekuj da popiješ najmanje krivičnu prijavu.

Radujem se tome. Samo malo je krivična, pokušaj bar nešto više.

Ostalo prepuštam pravosuđu. Lica poput tebe ugrožavaju javnu bezbednost svojim ponašanjem. A svojom ivičastom pojavom, i javni moral

Ко је ова ретардчина што се изјашњава као диктатор

Možda bi pomoglo ukoliko bih mu ponudio da mi popuši kurac kao nadoknadu za emotivni bol i pičkitis od koga boluje. Problem je samo u tome što stojim iza svojih reči, a on je ponašanjem prekoračio neke granice kulture.

di si u Sapcu oblace