Prijava

bas smaras, dosadan si.

Ja iskreno crno-bele ili jedan set crnih a drugi set belih dresova što se reprezentacija tiče u košarci videh samo kod Novozelanđana i Nemaca, aj sad pošto mrzimo jebenu crvenu zvezdu da potpuno maknemo postojanje te crvene boje iz egzistencije... Jebote ja sam pričao da mi je retardirano menanje boje dresova nacionalnog tima na svakih par godina. Pa nismo mi fudbalski klub Real Madrid da nakon svake sezone menjamo boju gostujućih dresova.

Logicno je da imas boje zastave u boji dresa, to je nesto najlogicnije, ali ono crveno belo silovanje sa dresovima reprezentacije u sportovima je toliko degutantno da nemam reci... kad je to Srbija bila crvena osim u komunizmu?

bas trebas biti bolestan i opterecen da u svemu vidis jebenu zaveru
teske traume vuces od tog skidanja duksa....idi kod psihologa iskreno, tebi treba pomoc, ovo je vec patologija

Pa vidi, Bombi je zapravo na tragu nečemu... u basketu smo imali plave dresove sve do 2012.

A svi znamo ko je došao 2012 i za koga on navija.

patologija je jedino i iskljucivo ovo zvezdasenje vlasti...
uostalom sta ja to imam nekom random Pezosu objasnjavati, covek nema pojma o sportu i ubacuje se samo zato da bi mene nesto kao prozivao, covece ja sam izvan tvoje lige shvati i nemam nikakvo pogonsko gorivo da uopste ulazim u bilo kakvu diskusiju sa tobom, rvi se tamo sa Boljom i Plataplusom

Jaoooj kolko sam srećan da mi onako pozitivno trnu jajca što igramo u najjačem mogućem sastavu.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2361105837470841&id=1731637070417724

Брате како откида тај видео, зијуууууууууууу

Ништа, јебеш калкулације, ложење може да почне, јаки смо ко НАТО.

Курчимо се до краја!

Jedno solidno 6. Mesto je naše

Мене занима на основу ког курца су французи испред нас у ренкингу фибином

Fiba je verovatno najkorumpiranija i najnesposobnija organizacija na kugli zemaljskoj. Otuda ne treba da budes iznenadjen.

Kakvo nepoštovanje prema institucijama kao što su Superliga i ABA liga, kukavče...

јебач пресретач
Мене занима на основу ког курца су французи испред нас у ренкингу фибином

8 година се гледа, а у том периоду имају и европско злато, сребро и бронзу, светску бронзу итд....

RAZJEBAĆEMO SVE TO KO KURCEM KROZ PUTER

NAJJAČA REPSTACIJA IKADA

I K A D A

Preskočite grupne faze i ta smaranja, daj jednu tekmu da se popišamo po Amerima i dajte nam zlato!

Argentina, 1990

Drazen, Kukoc, Paspalj, Savic, Divac

hold my beer

Bukvalno ćemo sa Filipinima igrati na jednu loptu.

1. Jokić umoran i nezainteresovan.
2. Teo i Beli daleko od svog prajma.
3. Bogdan večiti talenat.
4. Bobi je meme postao, kakav crni košarkaš.
5. Kalinić je homoseksualac
6. Vodi nas apsolutni šarlatan. Ekvivalent Krstajiću samo sto je imao mnoooooogo sreće dosada.

Sve kockice su sklopljene za neki rani izlaz u osmini, četvrtini finala.

Zapamtite ovaj post.

Ovo sta kaze Zapata gore

у праву запата је