Prijava

Izvučene grupe, loženje može da počne.

Mi smo dobili laku grupu, plus nismo u istom delu kostura sa Amerima. Ako budemo prvi u grupnoj fazi gde se ukrštamo sa Špancima, Amere jebemo tek u finalu.

Evo grupa:

Grupa A (Peking): Obala Slonovače, Poljska, Venecuela, Kina.
Grupa B (Vuhan): Rusija, Argentina, Koreja, Nigerija.
Grupa C (Guangdžou): Španija, Iran, Portoriko, Jordan.
Grupa D (Fošan): Angola, Filipini, Italija, Srbija.
Grupa E (Šangaj): Turska, Češka, SAD.
Grupa F (Nanđing): Grčka, Novi Zeland, Brazil, Crna Gora.
Grupa G (Šenžen): Dominikanska Republika, Francuska, Nemačka

Igra se od 31. Avgusta do 15. Septembra.

Videćemo ko će se odazvati pozivu a ko će da okreće gume, sve u svemu, moraće Đorđević mnogo da rotira.

SREĆNO NAM BILO!

prva grupa prssmijesna hahahaha

Bila štela za domaćine, al realno napravili sprdnju od grupe.

сто посто су наместили кинези

Kinezi ce ko mi na EP u rukometu 2012 da se izloze haha, vraca se metaloplastika aaaaaa, posle par godina u novinama startni golman zvezde nece na derbi ne moze da izostaje s posla :D

У зависности од тога са каквим ће тимовима доћи, Аустралија и Канада би могле Литванију избацити.... До јаја јака група, скроз супротна кинеској.... А и нама је то потенцијално плус јер две најбоље пласиране европске екипе иду директ у Токио....
У нашем делу једино Шпанци озбиљна екипа, остало је спрдња и не би требало да имамо проблема....

гледамо сад карте, деру кожу с леђа

После кад Јокић испали, Богдановић се судари на тренингу са Бјелицом, Дивац им не да да играју, Тео се повреди јер су му две квалификационе биле једине утакмице од децембра, Бобан чека нови уговор, каже не може да дође, а Милутинов и Мицић оду на драфт исто кажу јбг, не можемо и одемо са екипом пуном Лазића, Маринковића и Давидоваца....

Jokić neće igrati ko oće u sto ojra

Neće igrati niko iz nba sem gospodina Bogdana Bogdanovića.

Ja mislim da če igrati svi koji su zdravi. Poklopilo se da svi imaju ugovore i neće ih cimati menadžeri. (čitaj Miško)

Побиједићемо Американце у финалу па ће да нам врате Косово. Такав је договор, не ширите даље.

imamo previše centara na raspolaganju: Boban, Raduljica, Milutinov, Jokić... nekoga sam sigurno izostavio dakle cenim da pošto će trojica ići biće sramotno da Jokić uskrati mesto nekome. Što se mene tiče Radulja, Milutinov, Bobi što se centara tiče

A šta traže za uzvrat?

Modifikovaće ga tamo negde u nekom centur u masačusetsu da postane crnac pa će postati njihov

Ма ништа посебно, само да им дамо неке кошаркаше да играју за њих.