Prijava

Elem u ovom trenutku se igra finale Srbije u Košarci i o tome niko nema pojma niti to bilo koga zanima

grobarima se u principu jebe kad nema EL, titula domacih ima koliko hoces, jedna gore dole nebitno

fmp svakako nema nesto navijaca

Nije ovo taj trip Zapata, ova repka nema egoiste. Nešto kao ona Argentina što sami platili karte za put a Divac ih prejebo očiglednim faulom da ne osvoje zlato.

Plus je Đorđević mudonja da se ne lažemo.

Kad sve iskombinuješ, monstruozan tim i gore navedeno...JEBAĆEMO SVE PO PEDESET RAZLIKE REGULARNO!

Nije reč ovde o egoizmu, mudima, pravdi, istoriji... reč je jednostavno o nedostatku kvaliteta.

Jokić

Ostala četa prejebenih košarkaša samo da mu dodaju loptu.

Ova repka je PREBRUTALNA viđećete.

Zap grešiš, mi kvalitet imamo al smo Srbi a svi znamo šta to znači da ne navodim sad
Dakle osmina finala maximum

Нема осмине више, имају опет две групне фазе, а можда нам забране учествовање па испаднемо и пре групе....

А гледе ГОАТ репрезентација, Индијанаполис 2002.... Стојаковић пре проблема са леђима екс-Ју ГОАТ....

B92: Popovič odabrao članove "Drim tima" http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=06&dd=10&nav_id=1553191

To je to braćo uzimamo sigurno.

niko ne ubacuje faktor nekocedanamsepovredi pre turnira. ili ce da izmisli povredu.
tako da od nase najjacine nema nista.

Au kako jedete govna... Biće standardna priča kao do sad. Jedva prolazimo grupu, kalkulišemo, pa onda dominiramo do polufinala i ako nas tu ne ujebe Litvanija onda će u finalu Ameri. I posle naravno doček srebrnih momaka na balkonu.

Што сте покисле пичкице није ми јасно

Какви бре Литванци, објективне препреке су Шпанци и Амери. Овај сад упрегнути “реализам” што се форсира на теми је тек загревање за каснију гимнастику киселог тапшања себе по леђима у фазону “есам вам реко да смо курац шта се ложите хахаха”

spanci ne bi trebalo da budu prepreka iskreno, nzm jel ima negde spisak njihov ali hernangomezi i gasol od 40 godina ako nas izbace kolektivni harikiri jbg, neka australija ili kanada bi mogla da nas ukenja na prepad ali oni su u drugom delu kostura, tako da bi trebalo objektivno da dodjemo do finala, i tu izgubimo 30 razlike

Uh, brate... Celu temu ljudi pljuju reprezentaciju da nema kvalitet da prođu grupu ili polufinale i ti si se uhvatio za Litvaniju koju sam uz kurac spomenuo. Ne slažem se za Španiju. Mislim da će Litvanija biti daleko zajebanija na ovom prvenstvu.

Овај сад упрегнути “реализам” што се форсира на теми је тек загревање за каснију гимнастику киселог тапшања себе по леђима у фазону “есам вам реко да смо курац шта се ложите хахаха”

Nema veze s ovim. Od kako je Đorđević postao selektor igramo na istu foru svako takmičenje.

Није ништа лично заправо, само је наишло да је твој пост последњи у низу сличних.

Нереално ми је да се овом саставу, од свих претходних, спочитава неквалитет за највише домете. А друга ствар која ми је гадна у спорту и навијачима генерално је та преемптивна памет зарад накнадног ликовања.

Pa brate ja uopšte ne osporavam kvalitet. Polufinale i finale su jbg najviši dometi. Mi Srbi imamo malo tu manu da smo teško paljevine i da nam je samo zlato uspeh. Povraćalo mi se letos kada sam slušao kako su se ljudi palili da možemo da uradimo nešto veliko na svetskom u fudbalu.

Ovde je realno da se kaže kako napadamo prva tri mesta ali i da protiv Amera teško šta da možemo da uradimo bez neke lude sreće.

Литванци можда и групу не прођу (а и убедљиво најбоље што имају су им Сабонис и Валанчијунас, ово остало, у најбољем случају, солидни евролигашки играчи), а рекао бих и да неће.... Аустралија им се посрала са 30 разлике на ОИ, кад је и Литванија била јача, а сад долазе и јачи него тад....
Ми ћемо свакако гледати да избегнемо К1 из друге фазе до финала, што ће бити сигурно Американци.... Тј. морамо да будемо Ј1, ако сам добро видео био те табеле јеб'о им Сунце ја....
Не игра матори По за Шпанију, игра Марк и вероватно Ибака уместо Миротића....

A što su se svi naložili pa šalju najjače ekipe nešto... zbog tokia vrv

Дап, седам места се попуњава, Европи два иду....