Prijava

Избројиш ли 20 евра или мање?

Kad mi traže krenem kukati kako je nemaština i ne prestajem dok ne odustaju.

ti si moj tetak haha

Lukse, baš si mehk decxko

Pepe González
Niko ništa. Kad mi traže krenem kukati kako je nemaština i ne prestajem dok ne odustaju. Kad odu svi, otvorim ladicu za veš, izvučem kutiju i brojim evre dok ne zaspim.

И тако се то ради. Ако се заплачеш, некад ти исти што су дошли да зајме, знају да ти дају.
А левел про, бризнеш у још већи плач и кажеш: али ја то не могу да вратим, и чекаш да кажу да и не мораш.

Hahaha to je vec level dostojan VOSa

I onda za te pare kupis polovan PS3 i polovnog BMW 3 da se kurcis pred komsilukom. Nov telefon na rate da ne pominjem.

Hahaha Gambi ne popusta

Маестро ♦
Oko 1000e jedan nemac sto mi nije dao platu
300e jedan prijatelj

Ahahahhhaha a koliko tisuća ti duguje yt zy kanal ?

Jbt, kakva je to plata od samo 1000 evra u Nemackoj?

maestro i u njemačkoj bio sirotinja jbt hahahahha

ma to je prica malo poduza i neinteresantna za ovaj sajt, nije 1000 evra plata nego je to nesto bilo na crno, dali mi 100 evra pre pocetka posla, kasnije 200 negde na pola meseca i 500 kad je krenuo sledeci mesec kad sam rekao da mi treba za kiriju, znaci 800 evra sam primio od njih, ali premalo je to za 200 sati koliko sam napravio otprilike tako da mi duguju jos oko 1000 evra. ostali vozaci su radili po 3-4 meseca bez plate, ostali im duzni 5-10k evra, ja napustio na vreme

ispade da ti je satnica na crno bila 9 eura.
vise sam zaradjivao prije 3g u mekdonaldsu kao ferijalni radnik.

Jeste u Meku u Bosni je tolika satnica sig (sig)

Posle sam radio kao schlosser za 15e po satu

Ja nisam nigde radio, ja sam neki veliki drmr

gamby
Jeste u Meku u Bosni je tolika satnica sig (sig)

ko je rekao da je u bosni, genije haha

Aj ko oće da se merimo meni je satnica 11 funti, a overtajm mi je 16 funti po satu
Al iskreno me zanima ko ubija najveću paru na Vuki

Козаполита. 37 трајнованих дуплих.