Prijava

Dobro al zanima me šira slika kapiraš, mislim koliko je Bohor iznad nas smrtnika

Ne znam ali ja tezim ovom kombou: bmw X5 i iphone X. Sad ne znam oko tog staforda, moram pitati bohora jel to bas must have ili nije obavezno.

a jbg ne moze se vise to ni po kolima provaliti
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14097186/bmw-x5-30-d
ima ovako ml-ova, x5ica i tako tih bukvalno za 3-4k evra da se kupe

osim ako nije u pitanju x5 2012+ godiste onda vec jesu ozbiljnije pare u pitanju

mada, cuo sam i da je reme dete bogatih roditelja...

Samo se vi merite...radnici. poyy

Samo se vi merite...radnici. poyy

Bez vređanja brt mene zanima samo pošten svet

Merite se dok se chevu i celt smeju grohotom xD

Ako hoćeš najširu sliku na Vukajliji, Kajzen se kupa u parama.

Gamby, Paninaro ima kući 3 celta i 4 cevua da se hvataju u ličke kuke dok ih gleda iz kožne fotelje šta pričaš to

Ne znam pricu za paninara uopste, samo sam nacuo ponesto od tebe

Ja sam najsiromašniji sa Vukajlije, a vrv sa najviše škole, no disrispekt, al to neka bude pokazatelj deci da je obrazovanje kurac i da ništa ne znači ako si mutavko neki kao ja.

Kao mali sam jos na silu uzeo moje igracke koje drug nije hteo da mi vrati, znaci nisam ni pitao nista samo si uzeo igracke i vratio kuci.Twyn ima smisla sto kazes

Al iskreno me zanima ko ubija najveću paru na Vuki

ako izuzmes one kojima su starci bogati, najvecu paru ima jedan autor koji nikad nije pomenuo da ima.

Nikome ne dugujem pare i skoro da niko meni ne duguje, osim nekih baš sitnih iznosa i usluga. Imam fobiju od dugova i inače nisam nikada voleo da mi neko duguje, a još manje da ja nekome dugujem. Dug je đavolja rabota i nisu mi jasni oni koji se olako zadužuju za nešto što nije vezano za egzistenciju i neke šire a jako bitne potrebe. Po onome za šta se neko zadužuje se i najbolje vidi bogatstvo u glavi.

Kad sam u 2-3 navrata nekome dugovao sitne iznose, nisam mogao pošteno da spavam dok mu nisam to vratio. Jedan ok poznanik mi je dugovao 4 soma nekoliko dana, mast sam mu vadio dok nije vratio. Neopisiv mi je to teret u glavi kad dugujem nekome, verovatno stoga i uvek na pitanje da nekome pozajmim kintu odgovaram sa tradicionalnim kombom "izbeglica sam + odakle mi".

Kad bi imao veliki visak novca, i imam Yamahu R1 zasto bi ja visak novca zakopavao ili stavljao u sefu?Pare sigurno necu poneti na onaj svet kada se budem pretvorio u pepeo i prah od koga sam nastao.

Jel ima tema "Kome sve dugujem? Koliko?"?

Jednu platu, jedan depozit za gajbu, i neke sitnice.

Pa dobro, tek ste na pola.

Duguju mi 1200€ u Beć kad sam radeo, ovde mi duguju bukvalno svi, ja dugujem nekim dobrim ljudima isto, to se nadam vraćam do kraja sledeće godine, uz neku adekvatnu čast naravno...