Prijava

Ako neko zna bilo šta o ovome ili zna gde da nadjem bilo šta o ovome pomagajte, uzvraćam uslugu ljute veze imam moćan sam čovek jako
https://i.imgur.com/xAdE7GN.png

Pomogao bih ti rado brt, ali sve više i više shvatam da spadam u bukvalno 2,5% ovdašnje populacije mladih koja se ne razume u računare, programiranje i ostale digitalno matematičko računarske mambodžambove.

U prevodu: Glup sam za isto i nikad me nije nešto ni interesovalo da sednem da probam da naučim. :-/

Ma ja se kao školujem za ovo pa se jedva razumem nego baš ništa nmg da nadjem o ovome na netu pa reko ako je upućen slučajno neko

Ovde tek se svako drugi bavi tim stvarima, samo izgleda mi kao da te baš ne šljive nešto brt...

Ja mislim da ima neke veze sa dva reda koda a evo ne znam.

Chekaj, brate. Za koji predmet to radish? Yeahl imash neku literaturu, neshto? Nemoguce da te je taj skot bacio tek tako u vatru.

Ja znam neke ljude koji se time bave, ali odmah da ti kazhem, bez 100 evra nece da otVOre usta.

A mogu da te spojim, mislim ako si ozbiljan. Kad kazhem 100 evra, hocu reci da ce ti trazhiti pare, ali uvesce te u materiju.

Vole brt radije bi pao godinu nego platio sto evra, ali tnx na ponudi druže

De malo pojasni naslov uopšte, dobio si uputstva valjda. Šta fazon, skajp treba da ti bude medijum u komunikaciji između kompa i telefona (activesync)?

I jesi to u nekoj etš dobio? To su fazon počeli od moje generacije da se zezaju sa temama. Pre toga su 30 godina bile iste teme...

jes spremio pare?

znam ti ja te tcp/ip protokole, i udp malo, materija 120%, nego, jes spremio pare?
javi kad spremiš pare, može i vestern junion, pejpel, valute razne, čak i kripto.

javi kad spremiš pare

kakva je situacija, keš spreman?

Imam 4 pitanja, pa kaži koje ubada tvoju temu.

1. Misliš kako da instaliraš Skajp na mobilnom i na PC-u i koristiš isti account da pričaš?
2. Kako da uradiš sync Skajpa između mobilnog i PC-a tako da dobijaš SMS poruke na kompu?
3. Kako da praviš video pozive na mobilnom i PC-u?
4. Ovo Dođoš što pitao.

Što reče Dođoš, pojasni malo. Ili idi kod tog profesora, pa neka ti on pojasni. Ili idi do njega, ljubi ga majka i kaži mu "pita Bata Sale šta ti koj kurac ovo znači majmune nesposbni što nisi bio dovoljno dobar za privredu, pa radiš u školi i zajebavaš mlade ljude, da može čoek da mi pomogne da napišem maturski na tvoju retardiranu temu".

ili spremi pare, pa javi kad spremiš pare, ja ti rešim problem.

Prijatelji pitao sam danas i reko je da napišem opširno o Skajpu smartfonima itd da izgura 15 strana min i da će se posle toga odgovori sami kazati

Šta fazon, skajp treba da ti bude medijum u komunikaciji između kompa i telefona

da, makar sam ja tako razumeo nisam dobio uputstva neka osim forme i naslova

Ovo što je dodjoš reko bata sale

Fejd mogu ti prebaciti kojnse sa Kendi kraš sage, može to

Знам ја неког лика из Приједора што ради матурске и наплаћује 25 ојра. Ако оћеш могу ти дам број телефона мада нисам сигуран оће ли хтјети да ти помогне пошто углавном пише средњошколцима.

Pa za srednju školu mi i treba lol

Аха, мислио сам да си старији бокте