Prijava

lord brate obriši tu drugu rečenicu ajde molim te.

Јбг кад се истина мора рећи колико год она грозно звучала. А и шта да очекујеш од породице приглупог старца са аутизам спектра који у свакој другој реченици показује социопатске тенденције.

Lik je debilko, to stoji. Samo budimo iznad njega.

Dok ga jebemo. Xd

Eh..

Hahaha kolko jadno vađenje.

Ал лик фазон опсује и исклевеће све живо из нечијег породичног стабла користећи се рл именима и сликама па очекује да нико не разоткрије његову дијагнозу а ни чињеницу да су му жена и ћерка сумњивог морала хахах.

Hahah Profe, sad citao komentare na definicije dve-tri strane, meni se brt cini da je Cika Bolja u ozbiljnoj minus fazi, ti si covek iskusan i reci mi da li preterujem, mislim zezanje je jedno...

Pa fora je da mi ne uradimo to isto, i onda.će se osetiti posrano kao u većini slučajeva. Xd

Тилмо и боља. Ви сте оно што остане бомбасу на отирачу испред врата у некој компарацији

U nekoj komparaciji da.

Sta mislite o Dzejli Ramovic prepicketini?

Sta o mojoj sekani Milici Cikaric?

Sto se trotineta tice, gotivna je stvar, to vrv kontaju svi u bgd, u pg ne znam, znam da u parizu recimo isto to voze ko ludi.

Ide 30 na sat, neki bolji i vise, moze da predje 30km, neki i vise, i sluzi da ides po centru s njim, ne da ides do kaludjerice. Mozes da ga sklopis i da ides s njim u prevoz, kola, taksi, gde god. Mnogo je brze, jednostavnije, gospodskije voziti trotinet nego guzvati se u dvaes petici sa jos 400 ljudi kojima mirises znojavi pazuh. Nema guzve, cas posla stignes gde hoces, a kosta skoro pa nista. U busu mozes da se oznojis jer nema klime, da ga cekas nekad za dve stanice 15 min. i slicno. Trotinetom stignes za 2 min. I tako 17 puta danas. Pa se preracunajte. Pritom ako nemas garazu, bas gadno bude da nadjes parking, pa je bolja opcija trotinet nego da cetrdesetak min kruzis oko zgrade da nadjes neko mesto.

Isto tako je fegetski stati na njega i voziti se, i ne bih ga kupio nikad.

Ne znam sto sad poprckavate bonbasa, al koliko god da je degenko, nemojte mu pominjati zenu i to. Narocito ne cerku jbt.

Sta o mojoj sekani Milici Cikaric?

Jebao bi ti Reme i tu sestru.