Prijava

Dobro. Taj šofer te vozi u limuzini. Samo se smiri.

Ustvari, sutra cu da kupim cokolade njegovoj deci. I zeni nesto da joj odnese, nije ga ostavila iako je mogla da kaze koji moj ja tudju decu da gajim. Covek, musko, jebe kad treba i generalno ovako muskarac normalan.

popuši mu kurac više i gotovo
toliko hvališ čoveka, pomisliće ljudi dasi peder (oni što već ne znaju)

mozda i hocu jbg, covek pored svega uspeva da ga ne ostavi zena

Ne ostavlja ga žena a ti mu zato pušiš kurac i to je kao neki uspeh. Ahahaha

Ti si jebeni Borat tamo.

Pa da. Ipak je zenu sacuvati uspeh, to ipak ne moze svako, moras da imas minimum muskosti i covek zasluzuje pusenje.

Dobro, sad se već gubiš.

jel i tebe ne ostavlja žena iakosi gej?

možda je to bila poenta od početka

ma ne, ja sam musko

Ne pominji mu ženu fade. Zbog posla je jadničko daleko od porodice, nije u redu da mu to prebacujemo. Al realno.

Jebaćemo ga za druge stvari, ima materijala kod njega koliko hoćeš.

Mislim da je bombi odavde prso skroz, posle mu Fade svešio po faci.

https://vukajlija.com/forum/teme/74580-sta-mislite?strana=2#post_3997945

samo se nemoj nervirati puno, zivot je to jbg...

Бомбаша није тртио само онај ко је журио на воз. А о његовој жени и ћеркици да не причам, ту је тек промет већи него на Јадранској магистрали хахах.

lord brate obriši tu drugu rečenicu ajde molim te.

Bombiliju svakako treba intenzivno pomjerati guzu ali na način koji je u skladu sa običajnim pravom.

Pazl juce
https://i.imgur.com/y3xcNfN.jpg

Pazl danas

Bombiliju svakako treba intenzivno pomjerati guzu ali na način koji je u skladu sa običajnim pravom.

Pa brate, naravno da ću da te pitam jesi dobar, ali naravno da mislim da ti treba pomjerati guzu u skladu sa običajnim pravom. Kao i svakom drugom, tebi možda malo više ništa strašno, samo se ti malo više nerviraš jebi ga... ali ne kao ono prije.

Mislim ovo za magistralu mi je glupo brate, svi znaju da ja mrzim to da se pominju djeca brate od toga se naježim najstrašnije

Bombi, jeste da si prso, ali povedi i ti malo računa o svojim prozivkama jbg.

Udaraš nisko jer si u beznadežnom stanju, posle samo dobiješ istom merom, al to nije poenta jbg.