Prijava

Au krv ti jebem, ne mogu spavati sad

dr Rojken
Au krv ti jebem, ne mogu spavati sad

malopre

Šta, i ti si se probudio Srbine?

С П О Ј Е Н А

Vuk Drašković je kriv.

serujte ovaj video da ljudi znaju

znači čak ni tri prsta nisu legit srpska

mislio sam da je to patentirao Drašković ko što se misli da je Dio patentirao metalika prsti.

Odlicno neka budala se zapitala sta simbolisu tri prsta i samostalnim naravno internet istrazivanjem koristeci 1% informacija dosla je do cvrstog uverenja dotle da bi mogla i da drzi strastveni miting kao baba koja se bori protiv obaveznog vakcinisanja jer nije normalno da se roditelji koji to odbijaju kaznjavaju i onda ja licno gledam kako se raspravlja sa jednom medicinskom sestrom ako se ne varam kojoj je otac doktor i svi u familiji su bili doktori i ona misli da je pametnija ali nema veze babetina je luda. I sad imas ovakvih 8 miliona sa povrsnim znanjem imas horde miroljuba petrovica idiota imas raznih sranja dostupnih po internetu i zato treba pokidati sve te kablove. Magarad srbi misle jedno i mozes da ih jebes ali ne odustaju a znanje im je kurac da znaju nesto stvatno se ne bi niko ljutio nego ne znaju nista a prave se pametni.

Е, немој да се будимо сад у пола 3, после цео дан нисмо ни за шта... Дај лепо да се пробудимо у 9, поједемо бурек, одемо до кладионице, попијемо пиво, онда поново до кладионице, па да разгледамо пичиће по граду док се још носе сукње, па онда опет до кладионице док се не заврше све утакмице па у кревет и све тако редом...

nijedna zemlja nije tako skupo platila svoju slobodu kao srbija

“косово и метохија је нераскидиви део србије, дотодине у призрену”
- теша тешанович

Ako se ne varam buđenje znači kad shvatiš da smo svi jedan i da nema Srbin, Turčin, Teša Tešanović itd samo svest jednoga...
Probudi se - vrati se sebi. Odlična tema btw na te stvari smo se svi ložili kad bi se slikali sa ortacima uvek gledaju ko je spojio ko razdvojio pa ti kažu nisi pravi Srbin itd

Cekaj, vi ste ovo za tri prsta tek sad provalili? Kuku meni...

Неће да бидне, три прста је симбол трачког божанстваа Сабазија.
Тракија је грчки назив за Рашку јер грци често убацују т испред р.
Tracia - Racia - Rascia.

Узалудно је поредити наш поздрав са гестовима умоболне коњушарске квазинације која има шаховску таблу за грб. Користе и наш језик, сад треба и језик да престанемо да користимо...

Ајмо браћо, време је!