Prijava

bukvalno sve sto je negativno se moze povezati sa gadurom udbaskom

daj nesto pa da vidis

Ne mozes navesti Tadica jer ako cemo realno u poredjenju sa ovima cak ni najokoreliji gurbet ne moze reci da je bio gori. Kako god, covek je musavici dao zavrsio najvece sponzorstvo u istoriji exyu. Eto.

verovatno se zajebavas, ali pocinje da mi se cini da bi ovako nesto:

neko: sta ti je sa autom?
bombas: ma treba menjam turbinu, jebe me, to je sve od ovog goriva sto kupujemo od gasproma picka im materina ciganska

bila sasvim realna situacija. kao i milion slicnih

Vazura je postavljen u Partizan od strane vlasti. Vlasti uvek postavljaju uprave. Jedina razlika je u tome sto nama Vazura nikad nece biti madjija, a Vucelic legenda. Koje su to fore da prozivas uprave, kao da su ih grobari birali. Ili cigane sa juga koji su dosli pod teskim naoruzanjem poslati od BIA sa dozvolom da nekaznjeno ubijaju ako treba, samo da grobari cute. Ne znas da su tukli narod u Pioniru kod skandiranja psihopati?

Jednom sam plasticno objasnjavao, mi smo pod terorom i okupacijom. I dok grobari predstavljaju pravog muskarca koji guta knedle dok mu kolju i siluju po kuci i ceka vreme za osvetu koje neumitno dolazi, dotle musavci silovateljima svoje porodice draskaju jaja i sluze slatko i kiselu.

Ja sam ti rekao navedi negativnu savremenu pojavu po izboru u Srbiji, licnost ili sta god...

ne prozivam nista partizan, samo sam bukvalno trazio na guglu vest koja ima veze sa partizanom a ne sa sportom da vidim kako ces da ubacis zvezdu tu.
ne znam tacno, mislim da sam ukucao "partizan vazura vest" ili tako nesto

uspeo si, svaka cast.

Ja sam ti rekao navedi negativnu savremenu pojavu po izboru u Srbiji, licnost ili sta god...

aj recimo zanima me oko niskog aerodroma sranje, sto su prebacili vlasnistvo na drzavu i polagano ga guse, tako sto ne daju rajaneru letove i air srbiju finansiraju namestenim tenderima da razjuri ovo malo sto krenulo?

kakve veze ima zvezda sa tim?

Da, zaboravih da je mutavi bio vodja cigana, dosao u toj ciganskoj ekipi po naredjenju vucica
https://www.vijesti.me/svijet/balkan/andus-vucic-namjesta-unosne-poslove-delijama-oni-su-njegova-privatna-vojska

air srbiju finansiraju namestenim tenderima da razjuri ovo malo sto krenulo?

kakve veze ima zvezda sa tim?

Slozicemo se da je u pitanju to sto zele da izguraju beogradski aerodrom, nema to veze sa Air Srbijom. U to ime

Saša Vlaisavljević, direktor aerodroma “Nikola Tesla”, inače sponzor Zvezdinih vaterpolista, zadovoljan je potpisivanjem ugovora.

jeste, delimicno do bg aerodroma, a isto i air serbiu koriste.
jel bas niko ne navija za partizan u svemu tome? ova ministarka debela kako se zove? ili ko je vec potpisivao uguvor sa vansijem?

nebitno, jeste, ima zvezda veze sa tim.

aj recimo kad smo kod aerodroma: oni sto se skrljali helikopterom kako bi ministru titrali muda da se slika?

Nema to veze, u nekom manjem procentu se slicne stvari mogu dovesti u vezu sa Partizanom. Ali doslovno, ajde da ne kazem doslovno sve, ogroman broj slucajeva recimo, svaka negativna pojava u ovom drustvu ima barem i najmanju vezu sa musavcima.

Pitas me za "grobare" u ovoj vlasti. Ima ih naravno, samo uglavnom nisu spremni da idu to tih granica kao ova bolesna vlast i bolesni podrzavaoci. Ti recimo verovatno ne znas da je Partizan od drzavnog sponzorstva 2010 godine kad je igrao LS u fudbalu imao 800.000 k evra u oprostenoj struji od Eps-a. Ili da je za 13 godina Evrolige doveo 4 ipo puta manje igraca iz NBA nego fmp za tri godine igranja i devet puta manje igraca iz evroligaskih ekipa nego fmp za tri godine. Ako mi ne verujes mogu malo da se pomucim i dokumentujem ti.

Jedan grobar je dao po meni priblizno objasnjenje, pokusacu da ga parafraziram " Zasto Tomislav Nikolic za 4 godine nije pruzio ni najmanju pomoc Partizanu dok Vucic daje KK FMP 16 miliona evra za tri godine? Zasto Tadic za 4 godine daje Partizanu 800k evra u struji dok Vucic po zvanicnim podacima od 2015 godine puma 58 miliona evra u musavicu? Zasto grobari iz vlasti ne rade takve stvari za Partizan, kao ovi sa druge strane? Nisam teoreticar zavere niti iskljuciv covek, ali izgleda da smo mi zaista dva razlicita sveta".

aj recimo kad smo kod aerodroma: oni sto se skrljali helikopterom kako bi ministru titrali muda da se slika?

Ako se ne varam, rec je o ministru keramicaru? Ne varam se.
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/1173955/fantom-sin-potpredsednika-sns-bratislava-gasica-iz-balona-stigao-na-probu-u-zvezdu

Nisam teoreticar zavere niti iskljuciv covek, ali izgleda da smo mi zaista dva razlicita sveta".

koji mi?

za helikopter... jeste ima veze sa zvezdom.

aj recimo ubistvo ovog na kosovu, ivanovica?

Pa cekaj sad, ti hoces da ja otkrivam ubice Ivanovica, ne kapiram. Cekaj da se resi sucaj, mozes biti siguran da ima nekakve veze. Ne bih da prejudiciram i da se zajebavam sa takvim stvarima. Covek je izgubio zivot i neko ga je ubio.

koji mi?

Grobari i delije.

Ti si bolestan majke mi.

Nemojte opet na raspravu o Delijama i Grobarima.

Nego, zasto Bosko nije vredan vaseg glasa? A da nije neka opsta kategorizacija bez pokrica.