Prijava

dajte jos neke price, mogu i izmisljene

Знаш оно кад Вељко отишо до штајге да коначно јебе нешто и наравно налети на неког транџу пошто је глуп ко курац, а и од фрке све гледао у врхове својих ципела па није добро ошацовао. И сад да би био сигуран да ће бити далеко од радозналих очију одвезе се са транџом (зваћемо га Сашка) чак у Бањичку шуму. И таман кренуо да га онако неискусно дрпа, кад Сашка провали неке клинце који су ту воајерисали и викне у фазону ало бре шта гледате маму вам балаву и то оно фул дубоким мушким гласом (до тада је, нормално, користио женскасти гласић). Вељко се пренерази, у фазону па ти си мушко, а Сашка као, па нормално да сам мушко. Вељко шокиран, покуша да га набоде директом одозго, Сашка ескивира, забоде му колено у јаја, и док се Веља превијао као пресечена глиста, овери га пар пута ногама у ребра и вуглу, покупи му шлајпик и запали у виду ластиног репа. Ово ти је прави разлог зашто је Веља купио пудлицу, дао јој име Сашка и онда напујдао свог добермана да је растргне, па је Цеца морала да улети кинтом оном Бихалију да јој не дира сина.

ne bas toliko izmisljeno

Лаж је лаж, апсолут.

И реци ко не би волео да је то истина?

kad smo kod zivota u balonu. pa i mi ovdje smo u balonu nekom svom jer mislimo da je ovo sto je oko borbi toliko fejk i ocigledno i drugima lako vidljivo kao i nama. ja mislim da vecina misli da je on neki opak bokser.

cale gledao mec i kazem mu ja ceca mu placa meceve ko je video da mu traju svi mecevi 2 runde i on meni kao DA DA DA u fazonu ljubomoran si na velikog weljka
ahhahah jedva sam ga ubedio dok mu nisam pokazao onu tabelu ovog poslednjeg lika sto je 20 meceva zaredom izgubio nije mi poverovao

o tome ti pricam. nije on jedini.

anastasija ima neku drugaricu koja je psiholog, sa njom prica o svemu.jednom joj je pricala za veljka kako se samo pravi da je opasan a ustvari je bas plasljiv.plasljiviji je od anastasije, zato ga ona ponekad zove zeko.jednom mu je u sobu usao skakavac kroz prozor, on je izleteo iz sobe i poceo da urla po kuci ubijte ga, ubijte ga, dozivao cecu i obezbedjenje.ovi se otkinuli, mislili da je upao ko zna ko u kucu, kad im je rekao da mu je ogroman skakavac na zidu u sobi ceca pocela da vice na njega sto dize tolku paniku.anastasiji je to nekad sipmaticno a nekad je nervira.ta drugarica je bila zaljubljena u veljka dok nije saznala tako neke stvari, i licno ga bolje upoznala.sad na njega gleda kao na nekog kome ce ceo zivot trebati neko da ga stiti i pazi.kad drugima prica o njemu zove ga mis ili sismis, njemu se tako ne obraca jer se ljuti

Реално, боља је моја прича јбг

cale gledao mec i kazem mu ja ceca mu placa meceve ko je video da mu traju svi mecevi 2 runde i on meni kao DA DA DA u fazonu ljubomoran si na velikog weljka

ovo verujem

јбт немогуће да не капира да је барем пола мечева намештено. мсм ајде и тренира и све као можда није бескористан у тучи шта знам, ал брате овај чомор је пао први пут после 7 секунди пошто га је овај очешао шавом по коси... ипак вељко није баш да је глуп.

иначе, моћи ће цеца вечно да финансира све хирове целе породице и обезбеђења и инстаграме и спотове и мечеве и све, и да нестане мало пара, оп, дај 8 арена за редом, два ушћа и јово на ново.

иначе, за мирка шијана да кажем.

он је сасвим исправан лик и стварно мангуп са мудима. изузетно курчевит итд, али два моја блиска пријатеље, буквално једни од топ 8 другара, су обојица ОДВОЈЕНО имали практично безизлазну опасну ситуацију у којој им је ни од куда јебени шијан помогао, иако га овај један није ни познавао а овај други једва познавао. стао човек за њих баш. а и мирко опасно бије, то се зна.

treba vas prebiti ko mačke, knjige u šake debili kakav šijan kakav kurac...

a jednom sam ga ja izvadio da ne popije batine..bio sam na nekoj zurki, privatnoj.ne bi da imenujem kod koga i vidim veljka tu.u jednom momentu prilaze mu dva lika, sitni narko dileri znam ih, i pocnu da provociraju veljka da mu se unose u facu.on pokusava da ih smiri al ne ide mu..kazem ja mojim ljudima da idu i da oteraju ove. da ga ostave na miru.nisam to uradio zbog veljka nego da ne upropaste zurku mog dobrog prijatelja, poznat lik svi ste culi za njega

ovde svi lazu pa niko ne veruje i kad neko prica istinu..

jerti ceca popušila posle, il samo izdrkala?