Prijava

Ko je onda jaci, sijan ili veljko

verujem da je veljko jaci ali veljko ne bi smeo da se potuce.

zna on da su mu mecevi namesteni ali laze sebe i zivi u iluziji

to je kao u ovoj horor seriji servant.zena izgubila bebu i onda uzela lutku bebebe i pretvara se da je to njena prava beba.veljko plati protivnika da pusti da ga pobedi i da ne sme da ga udari i onda se pravi da ga je stvarno prebio od batina.lik totalno zaboravi istinu i uziva u pobedama kao da su stvarne

nece da kaze to je laz, ne namestam meceve nego kaze zli hejteri ljubomorni ste, sta smo vam mi uradili...tuzno je sve to

Zao mi Arkana sto mora da trpi sve to, nekad davno je streljao takve klosare

arkan je makar znao da radi to sto je radio iako mu nisu trebala neka muda jer je imao db iza sebe,mogao je da radi sta oce.i ceca je mocna na neki nacin zna ljude ima pare, samo zato je veljko jos ziv

Veliko raznatovic je super! Pricajte o njemu, to ce doneti zdravlja vama i vasoj porodici! A ne vakcine, leba i karanje

javio mi se veljkov neki burazer kaze da me traze zbog ovoga sto sam podelio na citatima onu pricu za bijeljinu HAHAHAHAHAHA

pre nego sto je poceo da trenira boks veljko je dolazio kod mene na karate.posle petnaestak dana je napustio zbog jednog incidenta.kad je doso prvi put, upoznali se mi, kaze da hoce da trenira karate, da je cuo sve najbolje o meni itd vadi on 100e i kaze evo za clanarinu, ja reko nemam sad da ti vratim kusur jel imas sitno.kaze on ma uzmi nije frka daces mi kad budes imao..tako je on poceo da trenira, dolazio na treeninge redovno, nije bio talenat, mozda i malo ispod proseka ali nije bio bas ni najsmotaniji lik kog sam video.jedan dan donesem ja ciglu da vide kako se lomi cigla golom rukom, jedna cigla, nista posebno a znam da nikad to nisu videli uzivo, samo na filmovima..stavim ciglu na pod sednem dole i slomim.veljko odma skocio oce da slomi jednu polovinu.zapeo oce da proba.reko aj probaj, samo da ga skinem s vrata,on udari prvi put slabo bas, drugi put malo jace i tu povredi mali prst.zacrveneo se sav, savija se od bola.poceo da vice na mene, znas sta bi ti uradio moj otac za ovo.ja ispao kriv sto sam ga pustio...vise nije dolazio

Koja je to stranica "citati"? De okaci link stranice.

Mozda citati za bednike xD
Al tamo nisam zapazio nista slicno

jesu citati, podelio sam tu pricu pre par stranica ono kako su ga tukli po BL i javio mi se neki njegov ortak ima slike sa cecom i njim kao raspituju se veljkovi za tebe

ladno si se usrao i izbrisao post.

https://faktor.ba/vijest/sin-ljubana-ecima-ponovo-uhapsen-zbog-tuce-odreden-mu-pritvor/59226

Ovo je najbolji veljkov drugar u banjaluci, bore se na sve nacine da ne zaglavi robiju

a boli me kurac gomila ljudi zna ko sam i taj princ banjice zna ko sam bukvalno sta mi treba da me krive veljkovi batinashi naravno da sam se usro

da sam totalni anonimus i da nisam stupao u kontakt sa gomilom admina sa drugih stranica tovario bih ga 10x gore

ako je tako pametno, pušti đaola