Prijava

A sela oko Šapca, smatrate li ih avant-gardom ili su i oni musavci?

Wikipedia:

Village of Majur is sister village to Beverly Hills, Ca.

A sela oko Šapca, smatrate li ih avant-gardom ili su i oni musavci?

zavisi, Šabac ima 52 mesne zajednice... Majur je recimo esencija musavosti, ali to su uglavnom doseljenici i izbeglice... Imaš recimo Mrđenovac, Prnjavor, Lipolist, Drenovac, Ševarice koji su baš onako avant-garde

Mrđenovac, Prnjavor, Lipolist, Drenovac, Ševarice koji su baš onako avant-garde

Bombaš, fazon je da se mi pretvaramo da je Šabac razvijen grad, ne ti.

Ja verujem u ono sto je bombas napisao osim da je on glavni sraf bio u resavanju problema. On stvarno zna puno telefona reklo bi se da ima arhiv sa notesima zna ljude u africi aziji i evropi samo mi nije jasno kako stigne na sve strane.

pa i on veruje sig sig

um poigrava se sa ljudima

sve da nije pala ni jedna jedina kap vode na to skrnavo cigansko selo, te gnjide od ljudi koji su sedeli po kaficima i prozorima kuca i gledale druge ljude koji su iz najbolje namere dosli da im pomazu su mogle bar reci braco nema potrebe, hvala....ovaj slepac se jos ponosi kao hehehehe dosli slepci da mi brane kucu hehehe koji debili hehehe ja bio u ugandi kod crnaca, bukvalno sam u tom trenutku imao ubedljivo najmanji kurac u celoj zemlji heheh

bombas
sećam se ovog, bio sam u Ugandi, ali sam bio aktivno uključen u to, bio sam non stop na vezi telefonskoj i mejlom sa ljudima

haha, ali kakav patološki lažov je ovaj lik, milijarde prenosio nigerijskom princu, birao gradonačelnika šapca, ima vozača u kazahstanu..

Lik radi na građevini godinama, provereno.

LJUDI DEDA MILE PLUTA BULEVAROM KRALJA ALEKSANDRA MOŽDA JE MRTAV

BRZO POŠALJITE MAIL BOMBASU U UGANDI ON GA JEDINI MOŽE SPASIT JER ZNA DA GLETUJE I ZIDA SA VISKOM

Istina je ono da je to oko Dikovica nedostatka lopata itd bio montiran proces da se smeni vlast.

Majur je recimo esencija musavosti, ali to su uglavnom doseljenici i izbeglice

Ovamo avangarda evropejstvo urbanost neka, a ovamo vredja doseljenike iz ljubovije i izbeglice sa banije. A gde je “refugees welcome” stara sabacka krilatica?

izvinjavam se, ja nikad ne mislim loše o ljudima koje su proterale ustaše i balije, više se odnosilo na bermudski trougao zvornik-ljubovija-bratunac, ko to zna razume zašto je majur to što jeste

Bombas je veci radikal od seselja

Kakvi su to ljudi bombas

u suštini ne tako loši, duševni su to ljudi i domaćini, deklarativno vernici, ali ogromne sirovine, prosti su itd, ono ukratko misle da je Šešelj Srbin

Bombas jedno pitanje:

Moj pradeda da ne kazem prandjed je služio vojsku u Šapcu, a moja prababa je sahranjena na starom groblju a ne na letnjikovačkom, dali to znači da sam ja stari šapčanin

ne poznajem te lično, ali znam da si prihvaćen kako dolikuje

"Ali, Šabac ima najmanji broj zaposlenih u javnom sektoru po glavi stanovnika u Srbiji. Šabac nije grad koji koristi ljude za sakupljanje kapilarnih glasova... na dan izbora ovde će se sliti cela mašinerija vlasti", upozorio je Manojlović.

"Prema ekonomskim pokazateljima, Šabac je među bolje stojećim u Srbiji iako republička vlast ne ispunjava zakonske finansijske obaveze prema ovom gradu. Mediji su u daleko boljem položaju u odnosu na ostatak Srbije, postoje ekološki standardi, građanima se formira prirodno okruženje na obali Save, na kojoj se ne pravi Šabac na vodi sa soliterima kroz koje se pere novac…", rekao je on.

Mone i Keruak igraju šah na obali Save.