Prijava

nooki
bombas https://www.linkedin.com/in/slavisa-milovanovic-19565538
stalno istice kako je stari sapcanin ali je zapravo iz sela lipolist
nemoj da odgovoras na ovu poruku

da li je traganju došao kraj?

Najlepši, najpametniji, naj naj vukajlijaš je napokon viđen.

Auuuuu

Lipolištani su mačvani do džige, lokal patriote i ako uopšte gravitiraju nekom većem mestu onda je to Prnjavor. U Šabac nakon što završe srednju idu samo kad vade ličnu kartu. Lipolist i neće biti u opštini Šabac ako nastane opština Prnjavor. Lipolist je 25km udaljen od Šapca. Lipolistu svaka čast, moj najbolji drug iz srednje škole je stari Lipolištanin i posećujemo se, znači sve pohvale za selo ali Šabac =\= Lipolist.

Mozda mu se neko priženio u Lipolist, na primer iz Bosne

Zanimljivo je da se Bombaš "odjavio" sa sajta samo dan pre neko što je lik dotičnog Slaviše postao aktuelan na forumu šaljivog sajta Vukajlija.com.

ako neko zna da li je bombas nesto od ovoga pominjao pa da mozemo da potvrdimo identitet

Setih se ovoga kad sam video Eruov post... Ova tema od 17-18 strane pa do kraja.
https://vukajlija.com/forum/teme/49108

Ako budes u Trondhajmu, nadji Hanu Kristofersen kazi pozdravio je ludi Srbin iz Konga

Green leaf processing (GLT) Manager
Congo Tobacco Company

Zasto si tilmo do sad krio tu poruku
Plasio si se bombasa?
I otkud taj bolesnik zna za slavisu sigurno je pretrazivao par nedelja sve moguce radnike u azerbejdzanu pa mu se ovaj ucinio najverovatniji

Opaaa zna mikrosaft ofis

Vukajlija - sajt za igranje agara i doxxa

Odakle mu ideja da se kurči lepotom jbt lol

A ti kao vidis na onoj slicici
Kad ti je stigla poruka

Ne mogu skrivati da mi ne bi bilo drago da se raskrinka ljubavni zivot budimira trajkovica ali ovo je garantovano sve iscenirano od strane debelo uvredjenog clana ovog foruma. Ja ne znam kojeg ali sigurno da ih ima dosta koji su se zakacili sa njim :D.

Juče mi je stigla poruka, eno Eru kaže da je i nejmu. Neko se baš nameračio da raskrinka bonbija.

bogami bombasu pola ovih momaka sa sajta moze da pozavidi