Prijava

Hahaha pa koji će kurac modovi ovde ako ne da banuju... Ajde kad svi predlažu nešto da i ja malo jedem govna. Podržavam ovo za Ciklona, u kurac da ga ljubiš da se ponovo vrati ovde i da čačka oko definicija. I Presretač bi isto bio okej za modovanje iako se sprda za ovaj umod. Pravilnik neki da se sastavi šta je za banovanje jer nije ovo više 2007 godina, pa da se banuje za blaga pičkaranja. Znači otkrivanje ličnih podataka, vređanje porodice itd.

Isto nekroposteri tima Ejdus i Momčilo da se čiste i debilne teme da se zaključavaju čim se otvore i svima lepo.

I ova fora da se loguju ljudi preko mejla skroz debilna. Pun kurac neko-rendom broj-slovo naloga.

Хвала за номинацију пријатељу

Nema na čemu ali mislim da nemaš šanse jer se Stevča uključio u trku za tu poziciju.

Па и ја сам неки minority ваљда, криптојевреј

Agilni i džoni kurajber.

Jesu grobari ali nikog nisu banovali, majali se samo sa sadržajem na sajtu. Ostali STOP.

Al generalno bez modova je sajt napokon živnuo.

Ja sam za to da se ćilmo umoduje

i novi font totalno gej

ne tolko gej ko stevčino dolaženje da hvali samog sebe kad je bio mod al ipak gej

sajt užasno asocira na srbiju u zadnjih 5-6 godina

odgovor na večiti "18 ljudi na sajtu" komentar i zašto išta menjati zbog toga: zahvaljujuci postojecem sadrzaju sajt ima dovoljnu posetu (pola miliona ljudi mesečno) da sam sebe održava u životu narednih 10 godina sve i da više niko ne piše ništa novo.

1 OD POLA MILIONA LJUDI MESEČNO!

ne daj bože preko telefona slučajno neko da se zajebe

Чек бре брате, на шта личи ћирилично, материнско нам свима писмо пизда нам материна српска овде свима...

Ово слово т брате није у реду ја сад не знам, мислим, ево, можда неко нешто негде тамо где год био шта год радио тамо негде зна шта и како... Нек среди то иначе лудило хаос...

riffraff
hoću ja da budem moderator, biću dobar majke miiii

Подржавам те брате мој.

ciklon treba. vrv je on sam dosta. i ne mora banovati, to nek ostane samo kaizenu. ionako samo par ljudi pretjera toliko da zasluze banovanje.