Prijava

Mi poslali ove tri kurvetine

https://youtu.be/TmVqVkjsU3c

Možemo li do pobede!

Plitko kao bara na asfaltu posle kiše koja nestaje sa prvim Sunčevim zracima. Zadovoljni da budemo ako ne budemo poslednji, mada imaju one svoje talente kojima iza kamera mogu priuštiti bolju poziciju. Nisu džabe što kažeš poslali "kurvetine".

Al ko je poslušao urikanje ove tri dame i rekao, to je to, one zaslužuju da nas predstavljaju u svetu.

Koga boli kurac za evroviziju jebenu, Srbi kompleksasi samo hoce da se svide svima, kao poslali sranje pesmu na evroviziju mozes misliti hahah tragedija

I bas je sirotinjska ta spika kao e dobre ribe znaci kurve su sto posto

Pa poslali smo sranje pesmu koju će svi da slušaju . O čemu jebeno pričaš

pa poenta je da ovo njihovo putovanje tamo košta, i onda je bolje ne učestvovati nego slati ovakvo nešto.

Sacu da vam kazem nesto. Ljudi sa rts vide ovo kao odlazak na ekskurziju. 5 dana se pije, jede, bleji, a dnevnice se gaze jako

>Evrovizija - evropska verzija Zadruge sa pevanjem.
>Srbi:"Možemo li do pobede!"
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/976/824/913.gif

Kad sam prvi put slusao bio sam pijan, sad sam lepo poslusao i ovo je bre govno bas bas.

nasa taktika je da posaljemo nekog roma ili rome i to je to.taktika.
kada bi ubacili npr migranta transdzendera sa jedno 100 kila viska,to bi bio poso.

Gde idu tacno troskovi organizacije evrosonga. Posto npr ova arena u roterdamu ima 15k mesta a karte za finale su minimalno 100e to je milion i po evra. Ko to organizuje ministarstvo kulture? Zar se placa i zakup dvorane? Pretpostavljam da je smestaj obezbedjen svim ucesnicima ali nije to milion evra. Velika ekipa treba ali nije ni to konacno resenje.

Dino Merlin je najbolji ucesnik Evrovizije ikad.

Jel najvise ode na svetla ozvucenje i ostalo
Jel moguce da ode par miliona na to
Kao mi smo dizali kredit kad je marija pobedila oko 10 nam trebalo
Za te pare ja bi stambeno zbrinuo celu Srbiju sve sem cigana koji loze parket umesto drva

Ako pobedi huriken terzu staviti na celo organizacije i karte da budu poduplane minimalna cena 500e kapacitet 55 000 mesta i da se zvezdini shopovi preurede da mora da se prvo prodje kroz radnje pa onda u koloseum i bilans ce sigurno da bude pozitivan za bar 3 4 miliona od cega bi pola trebalo da ostane na marakani za pojacanja za ligu sampiona.

Jel prati neko? Kako stoji Konstrakta?

Divim se činjenici da je Cirko komentarisao ovu temu, što ne znači da Ejdus ne treba pušiti kurac, a Bergas i Slaviša alavo čekati na njihovu porciju.

Treba postojati neki red.