Prijava

Oko 10 mesta je, finale sigurica 1.17, pobeda 65 u, meridijanu, top 10 1.9. Moja prognoza da ce da odvali jer lajv joj zanje glasove bas jako, verujem da moze do top 3

Previše pravih pedera koji se ne libe da se tako i ponašaju na sceni trenutno na eurosongu.

mi smo slali serifovicku pre nego sto je bilo kul

željno iščekujem nastup španije u subotu

Na yt 200k pregleda, ovi ostali od veceras go kurac

Sad vec 250k sunce ti jebem

Svi su poslali ili outright dobre pičke & lošu muziku ili potpune nakaze

Nakaze potpune

Pesma nam je bengercina, da nije rata bila bi prva u ovoj smesnoj konkurenciji, ovako tesko, ali klaćemo se

Izgleda da sam jedini čovek u zemlji koji nije čuo tu kretensku pesmu još uvek. Ne računajući gluve i one u komi.

Da ne bude zabune, čim je radjena za evroviziju i simpatiše je Zapata ne može biti ništa drugo sem apsolutni kretenizam.

Drzi mi se tiket, sutra kontam pada kvota na 30, ko nije odigro zajebo se

Da ne bude zabune, čim je radjena za evroviziju i simpatiše je Zapata ne može biti ništa drugo sem apsolutni kretenizam.

Vidiš, uopšte nije rađena za gej hit paradu. Namera je bila da se pojavi na RTS da promoviše album i tera dalje svoju priču. Nije ni očekivala da će da pobedi. Jbg niko nije očekivao. Ja sam mislio da će ona mala Jojo ili kako već, znajući koliki smo pajseri kao narod generalno gledajući.

Gledaoci evrovizije su mahom srbi, pederi i pičke, pogodite koju stranu u ratu podržavaju demografije čiji glas odlučuje

Ukrajina dobija najverovatnije, mi u top tri sig dalje ko zna

Koji Vam je drugi favorit osim naravno naše predstavnice?

Drugi favorit mi je onaj sto sam te jebo