Prijava

Vidimo da se na vukajliji okupljaju da bi igrali besmislene igre i zato ovde trazimo 10 ljudi koji bi sceli da igraju 1.6. Na listi nas je 2 za sad:

1.Lembas
2.Zes

mi na nasaoj temi nismo psiali za vase igre da su besmislene niti ih spominjali
cemu ova ogorcenost?

Futboljni menadjeri u atak

ljubomorne duše mogu danam puše
nemaju ni server, sirotinja

Брате, мој Поло је 1.6, јел има места за мене?

Па упишите ме горе.

Sadasnja lista da ne pravim edit:
1.Lembas
2.Zes
3.Gulag
4.Skodilac
5.Sestarda

Vec imamo za jedan tim fali nam jos 5 igraca i igra moze da pocne

Ma dobro na dobrom smo putu da napravimo event

https://openvpn.net/vpn-server-resources/site-to-site-layer-2-bridging-using-openvpn-access-server/ fade jel mislis da je ovo mozda bolja ideja od servera, prakticno lokalna mreza preko interneta, i moze se koristi i za dotu, i za san andreas mp, i plus dovoljan jedan port netreba visetrukih otvaranja portova.Moze i pocnes da naplacujes po sat vreme 50 dinara ko u igraonici, jos uz to.Al kanter mi se zgadija podseca me samo na jedan mracan period detinjstva.

vpn bi koristio samo u slucaju da ili nemam public IP, ili igrica koju hocu da igram ima samo LAN.
Al hostovao na svom laptopu, il na nekoj masini samo za to, opet ti treba public IP, i dobra upload, niski odziv itd. Ako public nemas, a internet ti je solidan, onda koristi neki vpn.

u međuvremenu server je kreiran
212.39.34.12:27015
prangijanje večeras u 21, pre toga neće biti server aktivan.

podelite se unapred u timove i dogovorite za mape, da ne bi gubili vreme

bio sam na tomboli pa nisam stigo na vreme
server aktivan, ulazite, ima nas vec 4

igra se dust 2 dugi jer nas ima 4, cekamo ostale

Piše not responding, koje da rabotim? Probao sam i direktno preko konzole na connect.

probaj restart jarane, evo sad nas 6 prangija, sledeca mapa dust 2 normal, cekamo jos 2