Prijava

Ja i dalje ne verujem sta je covek prihvatio, dokle to sve ide, ali ovo ce ga dobro opametiti da ne veruje u sve sto procita na internetu

Gospodski predlog celta da poniste opkladu

Obrisao nalog na Vukajliji, prešao na satelitski internet promenio nikove i šifre.

Sačuvao pare.

To je trifors, on radi to.

Hahah pa gde si picko sad da isplatis coveku opkladu, jaje jedno pokvareno smrdljivo, u usta te jebem... Bednik u dusi

Nisam planirao da se logujem vise ovde ali ovaj klosar mi je bas digao pritisak pa smradino bolesna sto se pravis pametan kad ne umes casno ni da opkladu izgubis, sta ti kome pricas jebote

Pacov sugavi najgori jebem ga usta ga jebem

Ne prdi balavac, Trifors ispoštovao opkladu i promenio nik u poremećeni antivakser LOL. Možda je sprečen iz drugih nekih razloga da dođe na sait.

lol niste ispratili, pa trifors je vec na aerodromu roland regan u washington dc sprema se qanon puc i ustolicenje trampa

Чак и да је све то истина, и даље не може бити гора појава од тебе стратимире.

Пуши курац.

Jbt Biden precednik.
Pokazatelj da su izbori farsa sami po sebi. Kao narod se pita.... okeeeej

Totalno nebitno za americki nacin zivota, ne bi Amerika bila to sto jeste da kod njih ekonomija zavisi od politicara i zivot u globalu. To samo ovde smradovi prokleti mogu da lazu narod kako nema zivota ni privrede ako ne glasaju za njih

Celte kad stigneš odgovori na pvt ljubi brat :)

Šta ste se usrali mislite da je Triforce kučka da izda, ovo

E Trifors, bacih pogled na onaj wallet gde si rezervisao 1000 ripla u slucaju da izgubis opkladu za Trampa do kraja godine, i ima samo 20 sad :)

moram da potvrdim i izvinjavam se za napade panike koje sam možda izazvao, objašnjavam situaciju: Trejder logika kad možeš od 1000 da napraviš još 300 - 500 pa jbt što da ne iskoristiš :P al eno vratio sam sve je na svom mestu

the prodigal son returneth

Trifors obraz interneta

Trifors: Jel leglo
Celt: Leglo

Btw just to note a few things:
- GM trial ongoing but MSM dead silent
- Few names already resigning from high positions

To kraljicina vikendaja

Skromna prica. Nisu ni lakirali brvnaru.

me jebeš da Ghislaine ima onakvu sisu uhhhh druuže