Prijava

Ova tema mora ziveti

немој ова тема да се претвориу у ону вакццина тему де се замлаћују вакцинисањем и тако неким срањим видим људи пишу рат и мир објаве тамо страшно
него, дај ти нама нешто о махксвеловој и суђењу, видео сам само на тренутак да је дорски дао оставку на твивтеру и ваљда неки валмарт ретард исто и још неко
прича се да то има везе са суђењем не знам нисам истраживао

A jonski el dao ostavku S K A T C H

Zanima me korelacija Asanžovog infarkta i suđenja Maksvelovoj, previše se stvari dešava odjednom

U ovo mi je zanimljivo, dobar klip, zapravo je sve istina + samo bih dodao da ove okultne stvari nisu prisutne medju tim pedo bogataskim krugovima nego se tragovi mogu naci i u mejstrim medijima, da sad ne pisem mrzi me ali tipa dovoljno je pogledati kult trojstva odakle vuce korene itd

pustio sam iz pocetka, u ovom vol 2 ovaj deo sa ovim john of god je odvratan, stomak me zaboleo na ove njegove "operacije" ;/

пф џон оф год афера од пре пар година духовне операције сече лик око без анестезије итд
не чуди дил са марином

tu sam prebacio unapred i naleteo na ono kad sece stomak i tu opet skip 15tak sec, srecom nisam jeo i gledao inace bih se ispovracao sig

Inače ako je taj lik držao "farmu" neregistrovanih seks robova koji se rađaju na istoj te se za njih ne može saznati, šta tek mislite da veći igrači rade

не би није баш толико страшно на снимку, не знам какое уживо вероватно 100х горе или 100х боље ипак треба имати веру у џона од бога хехе

Reci svaki selebriti ima tako jednog ko Opra što je imala njega

да а најјаче што је лик пао у осамдесетој години има да живи још 5 година и ћао какав хаос

ево колико видим осуђена је и махвелова ај да видимо јел друкала а вероватно није тако да су епстајнови другари добро прошли

mozda se i ona obesi o kvaku soon

Kolko je čega i za šta tačno do kraja dobila?

https://prnt.sc/259hzeu
ево за ово а не могу да нађем на колико мсм наравно умреће у затвору ал не знам колико тачно мрзи ме да тражим бројке