Prijava

kara baš rešio da postane novi stratimir

Otvori temu keve ti

Nisu protesti u 99 posto slucajeva bas nista u ovoj zemlji doneli,sta vise samo je vlast bila gora.
U fazonu su,pusti ih nek protestuju da pokazemo da im to dozvoljavamo a to o cemu protestuju nije ni bitno ni ne slusamo.

Nisu protesti u 99 posto slucajeva bas nista u ovoj zemlji doneli,sta vise samo je vlast bila gora.
U fazonu su,pusti ih nek protestuju da pokazemo da im to dozvoljavamo a to o cemu protestuju nije ni bitno ni ne slusamo.

sta znam, kad je bio uveden onaj drugi lokdaun prosle godine izbili su protesti, pa nije bilo lokdauna, mislim da je uvek gore ne raditi nista i pustiti da te neko gazi

ne mislim da u trenutnim okolnostima moze bog zna sta da se postigne protestima, ali moze makar da se donekle ublazi

I na jarinju su pre koliko vec godina puskarali kao i sad. Te bice rata - nece biti rata. Siptari provociraju i te price...
Kad ono, knez nesto muljao sa svercom nafte pa siposi malo popizdeli.
Mi ovde mislimo kako nam otimaju svjatu srBsku zemlju a u realnosti tipovi i jednu i drugu stranu vacare i muljaju

Tako i ti protesti oko zatvaranja. Nije odlozeno zatvaranje zbog protesta, to samo nepismen vo moze da popase. Odlozeno je jer je mudonjama nesto drugo bilo u planu sto ne mogu ako se sve zatvori.
Znas, kada je prazna ulica a svi na prozorima onda nista ne prolazi neopazeno a kad je guzva onda i tenk mozes da proteras manje-vise neopazeno. Fun fact: tip se vozao oklopnjakom kod Novog Sada. Nije se oklopnjak teleportovao na to mesto. Nekuda je morao proci

Letos u perionici u Bg lik dovezao Porse neki kabrio, jedno pola kilograma dopa sam mu usisao iz gepeka. Nekrsten, braon ko govno, liznem malo da proverim spucao me u sekundi. Da li bi bio tako opusten da nema politicku zastitu

Vozi burazer hors ko fosne za skelu

Buraz hahahha
Seres da si lizao prasinu iz kojecijeg nepoznatog auta?

Hahahahahahahaahhaha
Brisi ovo

Sve se poznavalo od brikova, tacno vidis da su paketi bili tu, izgleda da mu se pocepao neki prilikom istovara ili je stavio nesto preko da sakrije pa zakacilo paket i iscepalo ga. Onakoj cist eroin nisam video jos od Prizren pre dve godine

a mozda su i lose upakovali hahahhga

Necu da brisem, zelim svako da procita i da bude svestan da imamo narko kartel na vlasti, koji kontrolise i policiju ove drzave. Covece, usati pacijent Vulin na celu ministarstva unutrasnjih poslova, pa sta je to ako nije sprdanje sa zakonom

Ja sam savestan i posten gradjanin i ja nemam cega da se plasim, niti razloga za to.

Al lizao si prasinu iz tudjeg gepeka

Prosto ne mogu vise da gledam ovo, ovu bolest.

Juce sam nasao novcanik na ulici i predao ga u policijsku stanicu. Bilo je para unutra, par hiljada mozda. Ali, ali ja, ja nisam neko kome, kome je, kome je potrebno nesto tudje i, i licno smatram da, da mogu iskreno voleti samo ono sto, sto sam ja sam stvorio.

Banuj govedo opet počeo da trokira s ovi zarezi i ponavljanje

Jesi i novcanik onjuskao? Malkice... Bar...

Mnogo bedan čovek ovaj stratimir, tužno mi svaki put ovde kad ga vidim