Prijava

Грађанска патрола.

Да ли је лик обичан тролер, спинер... Или има нешто лидерско и визионарско у њему. Да ли би он требао да поведе друштво?

Иначе, у последњем клипу који је објавио рекао је да су му оштетили слух и да ће без адекватне лекарске интервенције оглувети у року од 72 сата. То је било пре више од 150 сати и од тада се није јављао.

mislis niko nije cuo za njega posle toga :D

Не знам. Јеси ли чуо?

ne znam ali ponavljam da mu nije ono bilo pametno da preti na jujtub kanalu da ce da izlomi od batina policajce to moze da se spinuje bas fino protiv njega

Иначе, у последњем клипу који је објавио рекао је да су му оштетили слух и да ће без адекватне лекарске интервенције оглувети у року од 72 сата. То је било пре више од 150 сати и од тада се није јављао.

bacio sam pogled na njegov yt kanal, izgleda da cesto prodje i po vise od nedelju dana izmedju njegovih klipova, ali svakako ce biti zanimljivo videti dal ce se javljati i sta ce govoriti kada se javi

Грађанска патрола.

Да ли је лик обичан тролер, спинер... Или има нешто лидерско и визионарско у њему. Да ли би он требао да поведе друштво?

generalno mi je simpatican lik, iako mi se cini da cesto namerno izaziva reakciju pandura

u najmanju ruku, postujem ga jer ne podvija rep pod svakim autoritetom na koji naidje, retkost u danasnjoj srbiji

bio je i onaj novinar sto je stalno prozivao vucica pa ga je kao neko oteo i prebio, na kraju je valjda ispalo da ga niko nije oteo ne znam ni ja sta je bilo cela prica je bila bas konfuzna.sad ga nema nigde.ali mislim da bojan nece da poklekne, doduse on i ne napada vucica.taj pandur verujem da je najebao.i sigurno se usro.ne mogu mu nista jer se zna da bojan nije kriminalac.kad kriminalac preti pandurima onda je zajebano, mogu da mu nameste sta hoce.bojanu ne mogu nista

тиси силователј

nisam.to moze da potvrdi dosta forumasica ovde
gledajte nove palmine poteze
https://twitter.com/sily_frau/status/1253096097540706307

kad kriminalac preti pandurima onda je zajebano, mogu da mu nameste sta hoce.bojanu ne mogu nista

svakom mogu da izmisle nesto, a cak i da ne mogu, mogu da ga provuku kroz svoju informer-telegraf masineriju dok se ovaj ne smori ili ne pomiri s tim

kontam da im je bojan zasad jednostavno isuvise nebitan, ali videcemo

https://www.youtube.com/watch?v=Ly8TloL0-O0

U drugom delu je i snimak dogadjaja, bilo mi je malo i komicno iskreno, toliko o zakonima u srbiji

Hahah najjaci komentar triton i skoljkaboj ujedinjeni

То сам и ја видео, колко сам почео да се смејем, није ми добро.

Јел имао неку акцију данас или шта, како?

Jel ovaj lik inace glumio u spotu od Mimi Mercedes-turbo folk me je naterao?

Пола човек, пола кривична пријава.