Prijava

ili onaj na novom zelandu u zapizdini, osim sto tamo umesto ridjokose moze da kara ovcu, to che vu najbolje zna

ma ljudi su govna generalno, i svabu da stavis u nas sistem postace isti za 10 godina

Fascinantno to sto su nas uspjeli razjebati na nekom najosnovnijem nivou, da smo postali nepopravljiva stoka. Sutra da skoci prosjecna plata na 10k evra, i dalje bismo ostali primitivna vukojebina, samo bi svi vozili Mercedese.

Nismo jedina drzava koja propada/je propala ekonomski, ali djeluje kao da se nigde nije primio taj zivotinjski primitivizam kao kod nas.

Ako ne racunamo one neke plemenske pripizdine gde se nikad nije ni dobro zivjelo, to su price za sebe, mi opet imamo period iza sebe kad smo bili i civilizovani i mirni i normalni, pa smo se uspjeli okrenuti za 180 stepeni

Ako ne racunamo one neke plemenske pripizdine gde se nikad nije ni dobro zivjelo, to su price za sebe, mi opet imamo period iza sebe kad smo bili i civilizovani i mirni i normalni, pa smo se uspjeli okrenuti za 180 stepeni

al to ti valjda govori da nismo po prirodi i po nekim bioloskim karakteristikama takvi kakvi smo sada, ako smo nekada bili kolko-tolko civilizovani

da se ovo promeniti, samo sto ce ici tesko i dugo

kao i u zivotu: ako si milioner mozes sve da spiskas za godinu dana i budes sirotinja, a ako si sirotinja mozes da se trudis ceo zivot i da ne postanes milioner

al to ti valjda govori da nismo po prirodi i po nekim bioloskim karakteristikama takvi kakvi smo sada, ako smo nekada bili kolko-tolko civilizovani

da se ovo promeniti, samo sto ce ici tesko i dugo

Apsolutno, i sam sam to bio napisao prvobitno, pa poslije skratio post da ne davim.

Al mislim da su nam bas jebali majku sa tim, da su nam toliko srusili entuzijazam, moral, zajednistvo itd i da je to mozda i najgora stvar, jer sve ostalo se lakse zakrpi, i pare se zarade, i fabrike se podignu i sl, sto si i sam rekao na prosloj strani iz kakvih sve uslova su se druge zemlje podizale i postajale sile, al za to postoje preduslovi

znači srbijanci su najgori srbi jer imaju SRB u nazivu.

Tema se zove ,,Srbijanci su najgori Srbi''.
Da najpre utvrdimo ko su sve Srbi, to jest srpske narodnosti i srpskog porekla.

001. Srbi iz Srbije (,,Srbijanci'').
002. Srbi iz Crne Gore (Crnogorci srpskog porekla).
003. Srbi iz B. J. R. Makedonije (Makedonci slovenskog (srpskog) porekla).
004. Srbi iz Republike Srpske.
005. Srbi iz BiH.
006. Srbi iz Republike Hrvatske.
007. Srbi iz Lužice u Nemačkoj.
008. Hrvati štokavci.
009. Srbi u dijaspori.

Србијанци су најгори јер постоје другосрбијанци

Pa gleaj ciganine crni degenerisani, to sto sam ja ok prema tebi u mirnodopskim uslovima, ne znaci da u slucaju da Wehrmacht prodje ovuda necu staviti njihov slem na glavu i spakovati ti metak u celo bez razmisljanja i opet i opet dok vas genetski ne ocistimo. Sto rece Melkijades, zasto jebeno moram da tolerisem untermensene

Pa vermaht bi tebe prvog eliminisao uštvetino ona autošovinistička začukana

Sta lupetas ti, krzljavce

Šta radiš to čoveče? Koga misliš da troluješ? Šta se dešava sa tobom? Šta te muči?